
Мультиварка-скороварка Tefal Cook4me+ CY851130
8 698 ₴
- Немає в наявності
- Код: CY851130
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Відкрийте для себе світ швидких, легких і надзвичайно смачних страв із мультиваркою-скороваркою Cook4me+. Ця стильна та розумна помічниця з інтуїтивно зрозумілою інтелектуальною панеллю керування замінить вам кухаря на кухні. Розумна мультиварка. Завдяки шести режимам приготування і 150 заздалегідь запрограмованим рецептам Cook4me+ є ідеальним помічником для швидкого та легкого приготування смачних і корисних страв. Просто виберіть, натисніть і дотримуйтесь покрокової інструкції. Легкість керування. 150 заздалегідь завантажених рецептів для щоденного легкого приготування їжі. Готуйте бажані страви з огляду на інгредієнти, вагу або кількість гостей за допомогою покрокових підказок на екрані. Універсальність в 1 девайсі. 6 режимів приготування замінюють скороварку, пароварку, класичне приготування з 3 температурними рівнями: низький (приготування на повільному вогні), середній і високий (запікання). І, певна річ, вона збереже для вас приготовану страву теплою (до 24 годин підігрівання) якщо ваше приймання їжі відкладається. Швидкість і якість страв. Їжа готується набагато швидше, і в ній зберігаються корисні властивості завдяки приготуванню під тиском. А щоб приготувати страву, вам не потрібно контролювати процес, просто встановіть потрібний режим, дотримуючись інструкцій на екрані, і робіть свої справи, Cook4me+ приготує все сама. Ви також можете запрограмувати відкладений старт і будьте впевнені, до потрібного часу ваші страви будуть готові. Зручні деталі. Легким рухом відкривайте та фіксуйте кришку. А місткішу знімну чашу на 6 літрів з антипригарним покриттям легко діставати завдяки ручці та мити як уручну, так і в посудомийній машинці.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tefal |
| Колір корпусу | Білий |
| Об`єм | 6 л |
| Об'єм чаші | 6 л |
| Споживана потужність | 1600 Вт |
| Кількість програм для готування | 150 програм |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6.4 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Smart керування | відсутнє |
| У комплекті | мультиварка-скороварка, паровий кошик, чаша, контейнер для збору конденсату, інструкція |
| Випічка | немає |
| Внутрішнє покриття каструлі | керамічне |
| Внутрішнє покриття чаші | керамічне |
| Гарантія | 24 місяці |
| Голосова навігація | немає |
| Дисплей | дисплей |
| Доставка/ Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Знімна кришка | є |
| Об `єм (л) | 6 |
| Паоварка | є |
| Попереднє скасування автопідігріву | відсутнє |
| Програми | м'ясо, риба, овочі, фрукти, обсмажування - 160 °C, швидке приготування за високого тиску - 70 кПа / 0.7 bar / 115 °C, швидке приготування за низького тиску - 40 кПа / 0.4 bar / 109 °C, розігрівання - 70 °C, підтримання тепла - 63 °C |
| Підтримка температури | є |
| Розміри (В х Ш х Г) | 37.8 x 36.4 x 32 см |
| Розігрів | є |
| Ручне налаштування | є |
| Ручний режим | є |
| Споживана потужність (Вт) | 1600 |
| Таймер відтермінування приготування | є |
| Тип | скороварка |
| Тип керування | Електронне |
| Фритюрниця | немає |
| Функція скороварки | з функцією скороварки |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 698 ₴










