
Мікрохвильова піч Vestfrost VMO 207 S White
2 140 ₴
- Немає в наявності
- Код: VMO 207 S
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Компанія A/S Vestfrost заснована в Данії в 1963 році з метою виробництва якісних холодильних та морозильних камер, які отримали світове визнання. Починаючи з 2010 року Vestfrost спрямовує свій досвід на інші категорії побутової техніки, поступово розширюючи виробництво кухонною та кліматичною технікою. Екологічність, інноваційність та увага до деталей, все це залишається незмінними складовими продуктів компанії Vestfrost.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vestfrost |
| Колір корпусу | Білий |
| Об`єм | 20 л |
| Тип управління | Механічне |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інверторна система | немає |
| Автоматичні програми | відсутні |
| Блюдо для хрустких скоринок | немає |
| Вертел | немає |
| Випічка | немає |
| Внутрішнє покриття | немає даних |
| Відкидні дверцята | немає |
| Габарити (В х Ш х Г) | 259 х 440 х 359 мм |
| Габарити (В х Ш х Г) | 259 х 440 х 359 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дисплей | немає |
| Доставка/ Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діаметр поворотного столу | немає даних |
| Діаметр піддону | немає |
| Максимальна потужність гриля | немає |
| Максимальна потужність гриля (Вт) | немає |
| Максимальна потужність мікрохвиль (Вт) | 700 Вт |
| Наявність дисплея | без дисплея |
| Об'єм (л) | 20 |
| Паоварка | немає |
| Міцність | 700 |
| Потужність НВЧ | 700 Вт |
| Разморожування | є |
| Решітка для гриля | немає |
| Розморожування | є |
| Розігрів | є |
| Тип | Звичайна (соло) |
| Тип відкриття дверцят | За допомогою кнопки |
| Тип грилю | без гриля |
| Тип гриля | без гриля |
| Тип керування | Поворотні перемикачі |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 140 ₴











