Walfix R-310B - це практичне і функціональне кріплення з монтажем на стіну для ЖК телевізорів. У виробництві кронштейна використовується високоякісна сталь, яка забезпечує відповідну міцність конструкції і дозволяє використовувати практично.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Walfix |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Перегляд кронштейна | Нахил |
| Відстань від стіни | 30 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Допустиме навантаження | 25 кг |
| Доставка/ Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Кут нахилу | +15/-5° |
| Кут обертання | немає |
| Максимальний стандарт VESA | 200x200 мм |
| Рекомендована діагональ | 15" - 42" |
| Стандарти VESA | 75х75 мм, 100х75 мм, 100х100 мм, 150х100 мм, 200х100 мм, 200х200 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 392 ₴



