
Планшет Blackview Tab 11 8/128GB 4G Dual Sim Teal Green (6931548308096)
7 450 ₴
- В наявності
- Код: 6931548308096
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Компанія Blackview представила новий планшет преміум-класу. Низька ціна Blackview Tab 11 не впливає на якість та швидкодію, так що за невелику вартість ви отримаєте сучасний гаджет. Дизайн Планшет виконаний у мінімалістичному стилі, а завдяки металевому корпусу пристрій отримав якісну збірку та приємні відчуття при використанні. Товщина склала 8.1мм і вага лише 460 грам, що трохи при таких габаритах планшета. Придбати Blackview Tab 11 в Україні ви можете у трьох кольорах (зелений, сірий, срібло). Дисплей Модель Tab 11 отримала відмінний 2K екран із діагоналлю 10,36 дюйма. Такий дисплей дозволяє переглядати відео високої якості з будь-яких джерел. Також екран у Blackview Tab 11 стійкий до подряпин. Продуктивність Купуйте планшет Blackview ви отримуєте не лише якість, а й сучасну продуктивність. Пристрій має новий 12 нм процесор Unisoc Tiger T618 з максимальною частотою роботи 2 Гц. Пам’яті також буде з лишком, 8 Гб (DD4), 128 ГБ постійної пам’яті, з можливістю розширити карткою пам’яті на 512 ГБ. Blackview Tab 11 працює на операційній системі Android 11. Акумулятор Заряду батареї 6580 мАч вистачить на 10 годин роботи пристрою, а 10Вт зарядний пристрій та функція швидкого заряджання відновить заряд за одну годину. Камери Об’єктив камер планшета також на гідному рівні. Основна камера із сенсором Sony IMX258 та розведенням 13 Мп. Фронтальна камера на 8 Мп із сенсором Sony IMX219 та діафрагмою f/2.4 не здивує любителів селфі, але забезпечить відмінну якість при відео зв’язку.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blackview |
| Роздільна здатність екрану | 2000x1200 |
| Операційна система | Android |
| Колір | Зелений |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 460 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Інтерфейсний роз'єм | Type-C |
| Батарея | 6580 mAh |
| Вбудована пам'ять | 512 ГБ |
| Встановлена ОС | Android |
| Гарантія | 12 місяців |
| Графічний процесор | Mali-G57 |
| Доставка/ Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діагональ екрана | 10.36" |
| Діагональ екрана | 10.36" |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Кількість ядер | 8 |
| Навігація система | GPS, A-GPS, GLONASS, BeiDou |
| Навігація | GPS |
| Наявність аудіо роз'єму 3.5 мм | з роз'ємом 3.5 мм |
| Наявність клавіатури | без клавіатури |
| Наявність стілусу | без стілусу |
| Наявність чохла / захисного скла | без ч охолодження/скла |
| Наяність NFC | без NFC |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 512 ГБ |
| Оперативна пам'ять | 8Гб |
| Основа камери | 13 Мп |
| Процесор | Unicos Tiger T618 (2.0 ГГц) |
| Підтримка SD-карти | 128 ГБ |
| Роз'їзд | USB Type-C |
| Роздільна здатність | 2000x1200 |
| Розмір (ВхШхГ) | 247 х 156.7 х 8.1 мм |
| Стандарт захисту | немає |
| Стандарти зв'язку | 4G (LTE) |
| Тип матриці | IPS |
| Фронтальна камера | 8 Мп |
| Частота | більше 1,2 ГГц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 450 ₴





