Перетворите ваш телевізор на витвір мистецтва завдяки ультра плоскому настінному кронштейну для LED-/LCD- і плазмових екранів Walfix M-5B Black. З Проміжок всього лише кілька сантиметрів між телевізором і стіною настінне кріплення практично невидиме, крім того, кронштейн легко і швидко монтується на стіну і сумісний зі стандартами VESA. Габаритні розміри кронштейну дозволять вам розмістити його навіть на невеликому за площею простінці.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Walfix |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Перегляд кронштейна | фіксований |
| Відстань від стіни | 34 мм |
| Гарантія | 14 днів |
| Допустиме навантаження | 60 кг |
| Доставка/ Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Кут нахилу | - |
| Кут обертання | немає |
| Максимальний стандарт VESA | 400x400 мм |
| Рекомендована діагональ | 26" - 55" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 556 ₴



