
Мультиварка-скороварка Moulinex CE501134
5 118 ₴
- В наявності
- Код: CE501134
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дана модель мультиварки Moulinex пропонує 21 режим приготування страв, включаючи режим «Мультишеф», і можливість вибору типу продукту: м’ясо, риба або овочі. Керамічну чашу з високою зносостійкістю дуже просто мити, а завдяки можливості приготування під тиском жорсткі продукти готуються швидше, стають ніжніші, при цьому не втрачають своєї соковитості.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Moulinex |
| Колір корпусу | Білий |
| Об`єм | 5 л |
| Об'єм чаші | 5 л |
| Споживана потужність | 1000 Вт |
| Кількість програм для готування | 21 програма |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5.07 кг |
| Програми приготування та функції | |
| Випічка | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Smart керування | відсутнє |
| У комплекті | книга рецептів, контейнер для збирання конденсату, лопатка, мірний стакан, пароварка, чаша |
| Внутрішнє покриття каструлі | антипригарне |
| Внутрішнє покриття чаші | антипригарний |
| Гарантія | 24 місяці |
| Голосова навігація | немає |
| Дисплей | дисплей |
| Доставка/ Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Знімна кришка | є |
| Об `єм (л) | 5 |
| Паоварка | є |
| Попереднє скасування автопідігріву | є |
| Програми | випікання, йогурт, молочна каша, мультишеф, пароварка, плов, рис/крупи, смаження, суп, тушкування |
| Підтримка температури | є |
| Розміри (В х Ш х Г) | 34.6 х 31.8 х 32.7 см |
| Розігрів | є |
| Ручне налаштування | є |
| Ручний режим | є |
| Споживана потужність (Вт) | 1000 |
| Таймер відтермінування приготування | є |
| Тип | скороварка |
| Тип керування | Електронне |
| Фритюрниця | немає |
| Функція скороварки | з функцією скороварки |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 118 ₴











