Завдяки найсучаснішій технології Quantum Dot, цей телевізор TCL забезпечує справжній кінематографічний колір, створений з понад мільярда кольорів і відтінків. Усі кольори, які тільки здатна передати кінокамера. Усі кольори, які тільки здатен передати телевізор LED чи OLED.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TCL |
| Операційна система | Android TV |
| Роздільна здатність екрану | 3840x2160 |
| Тип телевізора | Qled |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth |
| Smart TV | со Smart Tv |
| VESA | 200x200 мм |
| Wi-Fi | є |
| Вага | 9 кг кг |
| Гарантія | 24 місяці |
| Доставка/ Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діагональ екрана | 43" |
| Колірне виконання | чорний |
| Потужність звуку | 2 х 10 Вт |
| Підтримка HDR | немає |
| Роз'єднані | HDMI/USB |
| Розміри без підставки (ШхВхГ) | 959х553х80 мм |
| Цифровий тюнер | DVB-T2/C/S2 |
| Частота оновлення | 50 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 402 ₴









