
Світлодіодна лампа промислова Electrum 40W E27-E40 4000K (A-LP-1948)
430 ₴
- В наявності
- Код: A-LP-1948
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лампа світлодіодна промислова LP-40М 40W E27-E40 4000K в алюмопластиковому корпусі A-LP-1948 призначена для експлуатації в промислових та складських приміщеннях. Вона має цоколь E27-E40 та демонструє відмінні світлові характеристики. Світловий потік становить 3600 lm, світловіддача понад 90 лм/Вт. При цьому потужність цієї LED лампи всього 40 Вт. Це у 8 разів менше, ніж у аналогічних за світловими характеристиками ламп розжарювання. Кут розсіювання цих ЛЕД лампочок дорівнює 220 градусів, а колірна температура 4000 Кельвіна дає жовтувато-біле свічення. Лампи цієї моделі мають опалову колбу циліндричної форми. Їх термін служби 25000 годин, що у 30 разів перевищує термін експлуатації ламп розжарювання. Габарити даних лампочок 190 на 100 мм. Додатково до комплекту входить перехідник Е27-Е40. Примітка: не можна використовувати лампи у світильниках із закритими плафонами та прожекторами.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Electrum |
| Цоколь | E27 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | немає |
| Smart-управління | немає |
| Wi-Fi | немає |
| ZigBee | немає |
| Індекс кольору | немає даних |
| Гарантія | 12 місяців |
| Датчик руху | немає |
| Доставка/ Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діммінг | немає |
| Еквівалент лампи розжарювання | немає даних |
| Кольорова температура | 4000K |
| Кут розсіювання світла | 220° |
| Кут свічки | 220° |
| Кількість у комплекті | 1 шт. |
| Напруження | 175-250 |
| Потужність споживання | 40 |
| Пульт керування | Немає |
| Регулювання температури світла | немає |
| Режим зміни кольорів | немає |
| Розмір (ШхВхГ) | - |
| Розмір (висота x діаметр) | 190 мм х 100 мм |
| Розсіювач | матовий |
| Споживання | 40 W |
| Яскравість світіння | 3600 lm |
| Основні атрибути | |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 430 ₴


