
Настільна світлодіодна лампа ELM Unix 7W IP20 4000K (27-0002)
602 ₴
- В наявності
- Код: 27-0002
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Настільна світлодіодна лампа ELM Krokus - універсальний світильник для побутових та робочих цілей. Світильник виконаний у мінімалістичному дизайні з глянсовою поверхнею та відмінно впишеться у більшість інтер’єрів. ELM Unix випромінює м’яке нейтральне світло без мерехтінь, що відмінно підійде для робочих та навчальних цілей. Проста та гнучка конструкція дозволяє вибрати положення світильника для оптимального освітлення поверхні та компактно складати світильник.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ELM |
| Користувальницькі характеристики | |
| Віддалене управління | немає |
| Габарити (ШхВхГ) | 185х95х265 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Голосове управління | немає |
| Динамік | немає |
| Доставка/ Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діммінг | немає |
| Харчування | Мережа |
| Кольорова температура | 4000 К |
| Кріплення | на підставці |
| Напруження | 220-240 В |
| Міцність | 7 Вт |
| Регулювання яскравості | немає |
| Таймер | немає |
| Тип лампи | світлодіодна (вбудована) |
| Яскравість (світловий потік) | 560 Лм |
| Основні атрибути | |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Пластик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 602 ₴



