З новим Bluetooth-саундбаром Vivax SP-7080H можна створити кінотеатр у себе вдома. Підключіться до смарт-саундбару через Bluetooth за допомогою свого мобільного пристрою, а для підключення до телевізора у вас є кілька варіантів - HDMI ARC, RCA COAX AUDIO IN, OPTICAL AUDIO IN, AUX 3,5mm. Глибокий та потужний звук забезпечать середньоквадратична потужність 70 Вт, що забезпечує саундбар + сабвуфер, також ви можете налаштувати звук на ваш вибір за допомогою функції Еквалайзер (3 режими).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vivax |
| Кількість каналів | 2.1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Доставка/ Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Загальна потужність звуку | 70 Вт |
| Караоке | немає |
| Потужність сабвуфера | 40 Вт |
| Потужність тилових динаміків | Немає |
| Потужність фронтальних динаміків | 15 Вт х 2 |
| Потужність центрального динаміка | Немає |
| пульт ДУ | є |
| Підтримувані медіаносії | немає |
| Роз'єми та інтерфейси | HDMI, USB, AUX, Цифровий оптичний вхід |
| Розміри сабвуферу | 800 x 65 x 60 мм |
| Розміри фронтальних динаміків | 270 х 220 x 190 мм |
| Тип | саундбар |
| Формати відтворення аудіо | WMA, MP3, WAV |
| Формати зображень | немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 299 ₴










