Захист: Від перепадів напруги, перегріву
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Holmer |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колір корпусу | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.7 кг кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Доставка/ Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Загальна потужність плити | 2000 Вт |
| Матеріал робочої поверхні | склокераміка |
| Наявність дисплея | з дисплеєм |
| Наявність кришки | без крихти |
| Наявність решітки | немає |
| Потужність, Вт | 2000 Вт |
| Тип зон нагріву | Індукційні |
| Тип зони нагріву | індукційна |
| Тип плити | Електрична |
| Тип керування | тактове |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Загальна кількість конфорок | 1 |
| Основні | |
| Картоплина | електрична |
Інформація для замовлення
- Ціна: 786 ₴








