Професійний монітор від відомого виробника AOC. Він оснащений тонким 31.5-дюймовим екраном з приголомшливою роздільною здатністю 2560x1440 та безрамковою конструкцією. Дисплей володіє широким кутом огляду та часом відгуку всього 4 мс. Пристрій має ергономічний дизайн і оснащений вбудованими колонками. З інтерфейсів наявні такі порти – DP, HDMi. Вбудовані колонки допоможуть заощадити кошти на покупку окремої акустики, а також збережуть вільний простір робочого столу. Дизайн пристрою лаконічний та стриманий, виконаний в класичному чорному кольорі, тому він ідеально підійде до іншої офісної техніки. Підставка також виглядає стильно, характеризується стійкістю та ергономічністю. Виріб підтримує стандарт кріплення VESA, тому його можна розміщувати на стіні для економії простору.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AOC |
| Тип матриці | IPS |
| Роздільна здатність екрану | 2560х1440 |
| Частота поновлення | 75 Гц |
| Розміри | |
| Вага | 6.8 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| D-Sub | відсутній |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 1 |
| Ігрові технології | Прості ігрові |
| Безрамковий монітор | Немає |
| Вбудована аудіосистема | є |
| Вбудована камера | немає |
| Вигнутий екран | Немає |
| Вбудована аудіосистема | є |
| Габарити (ШхВхГ) | 730.2х426.6х47.5 мм |
| Гарантія | 36 місяців |
| Діагональ екрана | 31.5" |
| Додаткові роз'єми | немає |
| Доставка/ Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діагональ екрану | 31.5" |
| Ігрові технології | Прості ігри |
| Згорнутий екран | Плоська |
| Колір | чорний |
| Контрастність | 1000:1 |
| Концентратор USB | немає |
| Фортеця на стіні | 100x100 мм |
| Кріплення на стіну | 100x100 мм |
| Кут огляду | 178°/178° |
| Поверхня екрана | Матове |
| Поверхня екрану | Матове |
| Поворотний екран (Pivot) | відсутній |
| Обертання екрана (Pivot) | Ні. |
| Потужність аудіосистеми | 2х2 Вт |
| Роздільна здатність екрана | 2560x1440 |
| Коригування висоти | Ні. |
| Регулювання по висоті | відсутнє |
| Сенсорний | Немає |
| Сенсорний | Ні. |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Споживана потужність (в роботі) | 47 Вт |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Колір | Black |
| Час реакції | 4 мс |
| Частота оновлення | 75 Гц |
| Частота оновлення | 75 Гц |
| Яскравість | 250 кд/м2 |
| Яскравість | 250 кд/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 735 ₴






