Світлодіодний дисплей Philips VA оснащений передовою технологією багатозонного вертикального суміщення, яка забезпечує надвисокий коефіцієнт статичного контрасту, формуючи більш яскраву, живу картинку. Завдяки такому дисплею без зусиль можна працювати в стандартних офісних програмах, але особливо він ефективний для перегляду фотографій, веб-сторінок і фільмів, для ігор, а також для роботи з потужними графічними додатками. Технологія оптимізованої обробки пікселів розширює кут огляду до 178/178 градусів, і в результаті ви бачите чітке зображення. Технологія Adaptive-Sync для плавної зміни кадрів в динамічних сценах Вам більше не потрібно вибирати між розривами зображення і затримкою кадрів під час ігрового процесу. Технологія адаптивної синхронізації Adaptive-Sync забезпечує плавне виведення зображення без перешкод практично при будь-якій частоті кадрів і малому часу відгуку.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Тип матриці | VA |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1080 |
| Частота поновлення | 75 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| D-Sub | 1 |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 1 |
| Ігрові технології | Прості ігрові |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вага | 3 кг кг |
| Вбудована аудіосистема | є |
| Вбудована камера | немає |
| Згорнутий екран | Плоська |
| Вбудована аудіосистема | Да |
| Габарити (ШхВхГ) | 540х416х220 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Діагональ екрана | 23.8" Full HD (1920x1080) |
| Додаткові роз'єми | немає |
| Доставка/ Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Ігрові технології | Прості ігри |
| Колір | Black |
| Контрастність | 3000:1 |
| Концентратор USB | немає |
| Фортеця на стіні | 100x100 мм |
| Кут огляду | 178°/178° |
| Поверхня екрана | Матове |
| Поверхня екрану | Матове |
| Поворотний екран (Pivot) | відсутній |
| Обертання екрана (Pivot) | Ні. |
| Потужність аудіосистеми | 2х2 Вт |
| Коригування висоти | відсутнє |
| Сенсорний | Немає |
| Сенсорний | Ні. |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Споживана потужність (в роботі) | 13.59 Вт |
| Час реакції | 4 мс |
| Частота оновлення | 75 Гц |
| Частота оновлення | 75 Гц |
| Яскравість | 250 кд/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 406 ₴







