
Бездротовий зарядний пристрій Choetech T511-S 10W Black
357 ₴
- В наявності
- Код: T511-S
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Бездротовий зарядний пристрій Choetech Qi 10 Вт для навушників, що підтримують Qi (T511-S) Бажаєте зручно заряджати телефон, не підключаючи його до розетки? Бездротовий зарядний пристрій Choetech забезпечить ваше обладнання енергією швидше, ніж традиційні пристрої, і водночас виглядає дуже ефектно. Це продукт, виготовлений із застосуванням новітніх технологій, оснащений системами безпеки, що захищають ваш телефон від пошкоджень. Він сумісний з більшістю смартфонів із підтримкою Qi. Найважливіші особливості: Компактні розміри Можна завантажувати у будь-якому положенні Максимальна робоча потужність 10 Вт Автоматичне вимкнення при виявленні стороннього предмета Нагадування: Для швидкого бездротового заряджання потрібно зарядний пристрій Quick Charge 2.0 або 3.0 (не входить до комплекту). Смартфон трохи нагрівається, це нормально. Не використовуйте металеві чохли для телефонів або чохли завтовшки більше 4 мм під час заряджання. Використання годинника Apple або заряджання в автомобілі не підходить.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CHOETECH |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Adaptive Fast Charging (AFC) | немає |
| Fast Charge | немає |
| Fast Charge Huawei (FCP) | немає |
| Power Delivery | немає |
| PowerIQ | немає |
| Programmable Power Supply (PPS) | немає |
| Qi | є |
| Quick Charge | немає |
| SuperCharge (SCP) | немає |
| Vooc | немає |
| Версія PD | - |
| Версія PowerIQ | - |
| Версія QC | - |
| Вихід USB | 10В |
| Вихід USB1 | 10В |
| Вихід USB2 | немає |
| Вихід USB3 | Ні. |
| Вихід USB4 | немає |
| Вихід USB5 | немає |
| Вихід USB6 | немає |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина кабеля | - |
| Доставка/ Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Захист від короткого замикання | немає |
| Захист від перегріву | немає |
| Захист від перезаряду | немає |
| Захист від перенапруги | є |
| Кабель | немає |
| Кабель у комплекті | з кабелем |
| Кількість USB-портів | - |
| Максимальна потужність | 10 Вт |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Наявність дисплея | без дисплея |
| Підсвічування / Індикація | є |
| Роз'єм кабеля | - |
| Роз'єми USB-C | - |
| Роз'єми USB-А | - |
| Розміри | 91 х 91 х 10 мм |
| Стандарти швидкого заряджання | Qi |
| Тип | Зарядні пристрої |
| Тип кріплення автомобільного ЗУ | - |
Інформація для замовлення
- Ціна: 357 ₴




