
Акумуляторна батарея EnerGenie 12V 8AH (BAT-12V8AH) AGM
836 ₴
- Немає в наявності
- Код: BAT-12V8AH
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Батарея до ДБЖ EnerGenie 12В 8 Ач (BAT-12V8AH) Акумуляторна батарея для джерела безперебійного живлення є невід"ємним елементом, завдяки ній, устаткування продовжує працювати при відключеній електроенергіі.Батарея до ДБЖ EnerGenie відрізняється надійністю, стабільністю в роботі і відповідає стандартам якості. Вона має ємність 8А / год, а напруга батареї складає 12 В. Ця батарея вбудовується в ДБЖ і практично не вимагає ніякого обслуговування. Якщо з якоїсь причини Ваша акумуляторна батарея ДБЖ перестала виконувати свої функції (збільшення часу зарядки або повністю вихід з ладу), замініть її на акумуляторну батарею від відомого виробника EnerGenie. Завдяки заміні старої акумуляторної батареї на нову батарею до ДБЖ EnerGenie 12В 8Ач Ваше обладнання буде продовжувати свою роботу за відсутності електроенергії, що дозволить значно підвищити продуктивність Вашої праці.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Energenie |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.3 кг |
| Висота | 95 мм |
| Довжина | 151 мм |
| Ширина | 65 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Пам’ ять акумулятора | 8 А·г |
| Вага (Кг) | 2.3 |
| Висота, мм | 95 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина, мм | 151 |
| Доставка/ Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Максимальний струм заряду | 2.4 А |
| Максимальний струм заряду, А | 2.4 |
| Максимальний струм розряду | 120 А |
| Максимальний струм розряду, А | 120 |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Наявність дисплея | без дисплея |
| Номінальне напруження | 12 В |
| Номінальне напруження, В | 12 |
| Номінальна робоча температура | 25°C |
| Номінальна робоча температура, °C | 25 |
| Повна висота, мм | 101 |
| Робочий діапазон температур | від -15°C до +40°C |
| Робочий діапазон температур, °C | от -15 до +40 |
| Саморозряд при 25°C від початкової ємності за рік | 40 % |
| Тип АКБ | AGM |
| Тип акумулятора | AGM |
| Тип клеми | F1 |
| Ширина, мм | 65 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 836 ₴


