З легкістю друкуйте великі об"єми документів при украй низькій вартості відбитку завдяки надійній системі подання чорнила із захистом від проливань. Друкуйте до 8000 кольорових сторінок або 6000 чорно-білих сторінок з винятковою якістю. Принтер з підтримкою динамічної безпеки. Призначений для використання з картріджами, оснащеними оригінальною електронною мікросхемою HP. Картріджи з мікросхемами інших виробників (не HP) або зміненими мікросхемами можуть не підтримуватися або з часом виходити з ладу. Стабільна висока якість HP Друкуйте чіткий текст з насиченими відтінками чорної незмінної якості. Створюйте брошури без полів, листівки, фотографії і інші документи у високій якості - прямо в офісі. Гарантія незмінно високої якості друку від постачальника принтерів №1 у світі. Друкуйте більше при менших витратах. Друкуйте тисячі сторінок завдяки системі безперервного подання чорнила з резервуаром збільшеної місткості. Друкуйте до 8000 сторінок за допомогою набору ємностей з кольоровим чорнилом HP або до 6000 сторінок при використанні ємності з чорним чорнилом HP. Друкуйте великі об"єми документів при украй низькій вартості відбитку завдяки системі безперервного подання чорнила з резервуаром збільшеної місткості. Ніякого безладу. Ніяких відходів. Зручна заправка резервуару за допомогою безперервного подання чорнила із захистом від проливання. Простий контроль рівня чорнила і поповнення оригінальним чорнилом HP у будь-який час. Конструкція резервуарів з чорнилом дозволяє легко відстежувати рівень чорнив і заправляти принтер у будь-який момент.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Тип пристрою | Принтер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | USB |
| Вага | 3,4 кг |
| Вага | 3,4 кг |
| Габарити | 523 x 138,5 x 284 мм |
| Габарити | 523 x 138,5 x 284 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Двосторонній друк | немає даних |
| Двосторонній друк | немає даних |
| Доставка/ Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Інтерфейс | USB |
| Інтерфейси | USB 2.0 |
| Навантаження | 800 стор/міс |
| Звантаження | 800 стор./міс |
| Роздільна здатність друку | 1200x1200 dpi |
| Роздільна здатність друку | 1200x1200 dpi |
| Швидкість монохромного друку | 8 стор./хв |
| Швидкість кольорового друку | 5 |
| Технологія друку | Струтний друк |
| Технологія друку | Струминний друк |
| Тип | Принтери |
| Тип друку | кольорова |
| Тип картриджів | немає даних |
| Тип картриджів | немає даних |
| Тип друку | кольоровий |
| Форм-фактор | стаціонарний |
| Формат друку | А4 |
| Формат друку | А4 |
| Функції | друк |
| Функції | друк |
| Швидкість кольорового друку | 5 |
| Швидкість монохромного друку | 8 стор/хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 699 ₴





