Телевізори Ambilight - це єдині телевізори зі світлодіодним фоновим підсвічуванням позаду телевізора, яка реагує на зображення, що переглядається, занурюючи вас у перегляд вражаючим ореолом різнокольорового світіння. Це технологія, що змінює перегляд! Покращені панелі OLED EX, що використовують нові технологічні процеси виробництва, мають підвищену яскравість та витривалість. Завдяки покращеним характеристикам вони мають глибокий чорний, яскраві світлі деталі та відтінки із широкою гамою природних кольорів. Саме так виглядає реалістичність! Нове покоління фірмової технології обробки зображення Philips P5 з технологією ІІ завдяки оновленим алгоритмам обробки забезпечує оптимальну деталізацію та глибину зображення, збалансовані кольори відповідно до навколишнього освітлення. Використовуючи глибоке навчання та враховуючи переваги технології OLED, незалежно від того, що ви дивитеся, ви отримуєте реалістичне зображення з насиченими кольорами та плавним рухом. Пориньте у набагато більше почуття масштабу, побачите більше в кожній сцені завдяки тому, що цей OLED-телевізор сертифікований для відтворення контенту з унікальними алгоритмами обробки від IMAX. Максимальна деталізація, яскрава палітра кольорів і спеціальний формат без рамок, все це в поєднанні з підсвічуванням Ambilight, створює вражаюче зображення, що виходить за межі екрана. Сучасна смарт-система Google TV, що поєднує широку функціональність, зручний інтерфейс користувача і необмежене джерело контенту. Потужна компонентна база, мультикористувацький інтерфейс, рекомендований контент на основі ваших уподобань, який формується на базі вашого досвіду перегляду за допомогою системи штучного інтелекту. Завдяки підтримці технологій Dolby Vision та Dolby Atmos, ваші улюблені фільми, шоу та ігри отримають по-справжньому кінематографічне зображення та звук. Переглядайте відео контент так, як це задумав режисер, більше жодних компромісів між темними та світлими частинами зображення. Це також стосується звуку, відчуйте звукові ефекти так, ніби вони дійсно відбуваються навколо вас. Для любителів високоякісного бездротового звуку можна створювати різноманітні звукові конфігурації за допомогою пристроїв з підтримкою технології DTS play-fi. Слухайте музику в будь-якій кімнаті, створіть систему домашнього бездротового кінотеатру, використовуючи телевізор Ambilight як центральний елемент звукової конфігурації. Ви можете керувати певними функціями телевізора, вводити пошукові слова та шукати контент, промовляючи голосові команди для Google Assistant через мікрофон на пульті дистанційного керування. За наявності розумних колонок Google Home або пристрої з підтримкою Alexa голосове керування також підтримується.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Philips |
| Цвет | Серый |
| Разрешение экрана | 3840x2160 |
| Операционная система | GoogleTV |
| Тип телевизора | OLED |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth |
| Smart TV | со Smart Tv |
| VESA | 300x300 мм |
| Wi-Fi | є |
| Аудіо | MP3, WAV, AAC, FLAC |
| Вага без підставки | 14 кг |
| Вага з підставкою | 17.3 кг |
| Версия Bluetooth | 5.2 |
| Внутренняя память | 16 ГБ |
| відео | AVI, MKV, HEVC, H.264/MPEG-4 AVC, MPEG1, MPEG2, MPEG4, VP9, HEVC (H.265), AV1 |
| Відстань між ніжками | - |
| Гарантия | 24 месяца |
| Голосове керування | є (пульт) |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 48" |
| Діапазон частот Wi-Fi | 2.4 ГГц, 5 ГГц |
| Энергопотребление | 75 Вт |
| Комплект поставки | телевізор, ніжки, пульт дистанційного керування, документація |
| Контрастность | немає даних |
| Угол обзора | немає даних |
| Модель пульту | - |
| Оперативная память | 4 ГБ |
| Потужність звуку | 4 х 10 Вт + 30 Вт |
| Процесор зображення | P5 AI Perfect Picture Engine |
| Підтримка HDR | є |
| Підтримка NTFS | немає |
| Разъемы | 4хHDMI, 2хUSB, LAN |
| Розміри без підставки (ШхВхГ) | 1070х618х113 мм |
| Розміри з підставкою (ШхВхГ) | 1070х684х220 мм |
| Технологія MEMC | немає |
| Технология дисплея | OLED |
| Технології звуку | Dolby Digital |
| Фото | JPEG, GIF, PNG, BMP, HEIF |
| Цифровой тюнер | DVB-T/T2/C/S/S2 |
| Время отклика | немає даних |
| Частота оновлення | 120 Гц |
| Яркость | немає даних |
Информация для заказа
- Цена: 44 870 ₴









