
Монiтор DELL 27" U2722D (210-AYUK) IPS Silver
14 399 ₴
- Нет в наличии
- Код: 210-AYUK
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Стильний і функціональний. Виконаний в корпусі Platinum Silver преміум-класу, монітор U2722D відрізняється компактною підставою і вдосконаленою конструкцією системи укладання кабелів: всі кабелі приховані в стійці підставки і не займають місця на робочому столі. Простий і зручний джойстик дозволяє легко налаштовувати параметри екрану монітора і переходити між ними. Переміщається разом з вами. Ви можете регулювати кут нахилу, висоту (до 150 мм), а також повертати монітор в горизонтальній і вертикальній площинах, домагаючись його оптимального положення для максимально комфортної роботи. Швидкісні інтерфейси. Ми передбачили велику кількість різних портів для підключення пристроїв, включаючи USB SuperSpeed 10 Гбіт/с.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Dell |
| Тип матрицы | IPS |
| Разрешение экрана | 2560х1440 |
| Пользовательские характеристики | |
| D-Sub | відсутній |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | 2 |
| HDMI | 1 |
| Ігрові технології | Простые игровые |
| Безрамковий монітор | Нет |
| Вес | 4.38 кг кг |
| Вбудована аудіосистема | відсутня |
| Вбудована камера | немає |
| Изогнутый экран | Нет |
| Габарити (ШхВхГ) | 611.3х385.1-535.1х185 мм |
| Гарантия | 36 месяцев |
| Додаткові роз'єми | 2хUSB3.2 |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 27" |
| Контрастность | 1000:1 |
| Концентратор USB | 1хUSB3.2, 1хUSB Type-C |
| Крепление на стену | 100х100 мм |
| Угол обзора | 178°/178° |
| Поверхня екрану | Матовое |
| Поворотний екран (Pivot) | є |
| Потужність аудіосистеми | немає |
| Регулировка по высоте | є |
| Сенсорний | Нет |
| Споживана потужність (в роботі) | 174 Вт |
| Соотношение сторон | 16:9 |
| Час реакції | 8 мс |
| Частота оновлення | 60 Гц |
| Яркость | 350 кд/м2 |
Информация для заказа
- Цена: 14 399 ₴






