
Планшетний ПК Teclast M40 Air 8/128GB 4G Dual Sim Space Gray (TLA001/KS10/TL-102783) з клавіатурою KS10
11 500 ₴
- Нет в наличии
- Код: TLA001/KS10/TL-102783
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У Teclast M40 Air використовується восьмиядерний MediaTek Helio P60, що працює на частоті до 2 ГГц. Доступно 8ГБ оперативної і 128ГБ вбудованої пам’яті (розширюється до 1Тб картою microSD), є підтримка LTE, дводіапазонний WiFi, GPS, дві камери: 8МП (зі спалахом) і 5МП селфі, які цілком підходять для відеодзвінків, керується все це чистою операційною системою Android 11 Ємність акумулятора 6000мАг.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Teclast |
| Цвет | Серый |
| Операционная система | Android 11 |
| Габаритные размеры | |
| Толщина | 7.8 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth |
| Wi-Fi | есть |
| Батарея | 6000 mAh |
| Вага | 430 + 620 г |
| Вбудована пам'ять | 128 ГБ |
| Встановлена ОС | Android |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діагональ екрана | 10.1" |
| Колір | Сірий |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Кількість ядер | 8 |
| Навігація | GPS |
| Наявність аудіо роз'єму 3.5 мм | немає |
| Наявність клавіатури | є |
| Наявність стілусу | немає |
| Наяність NFC | немає |
| Оперативна пам'ять | 8 ГБ |
| Операційна система | Android 11 |
| Основна камера | 8 Мп |
| Процесор | MediaTek Helio P60 (2.0 ГГц) |
| Підтримка SD-карти | є |
| Роздільна здатність | 1920х1200 |
| Розмір (ВхШхГ) | 240 х 160 х 7.8 мм |
| Стандарти зв'язку | 4G (LTE) |
| Тип матриці | IPS |
| Товщина | 7.8 мм |
| Товщина корпусу | 7.8 мм |
| Фронтальна камера | 5 Мп |
| Частота | более 1.2 ГГц |
Информация для заказа
- Цена: 11 500 ₴






