
Зарядна станція Bluetti AC70P, 864Wh, 1000W, LiFePO4
16 606 ₴
- Немає в наявності
- Код: AC70P
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Портативна електростанція BLUETTI AC70P – надійний та потужний енергетичний запас BLUETTI AC70P – це портативна електростанція, яка вражає своєю потужністю та інтелектуальними можливостями. З номінальною потужністю 1000 Вт та піковою 2000 Вт ця електростанція стане невід’ємним компаньйоном для подорожей та використання у побуті. Висока ємність та довговічність Електростанція має ємність 864 Втч, що забезпечує тривалий термін служби батареї. Батарея LiFePO4 дозволяє проводити більше 3000 циклів заряджання, забезпечуючи стабільну роботу станції протягом тривалого часу. Швидка зарядка від мережі та від сонця Турбозарядка потужністю 850 Вт забезпечує зарядку до 80% лише за 45 хвилин. Здатність поглибленого використання сонячної енергії 500 Вт дозволяє заряджати станцію за 2 години за наявності сонячного світла. Безперебійний та універсальний Забезпечує 6 виходів для універсального заряджання різних пристроїв. Інтелектуальне дистанційне керування через додаток BLUETTI робить використання електростанції зручною та ефективною. Безпечний та надійний BLUETTI AC70P використовує найбезпечніші акумулятори LiFePO4, зберігаючи 80% ємності після більш ніж 3000 циклів заряджання. Інтелектуальна система керування акумулятором (BMS) гарантує безпеку та надійність використання. Багатофункціональність для зручного використання BLUETTI AC70P не тільки надає стабільну потужність електроприладів, але й розширює свої можливості, поєднуючись із додатковими батареями, такими як B80P, B230 або B300. Це робить модель ідеальним вибором для подорожей та відпочинку на відкритому повітрі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bluetti |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| DC-роз'єм | - |
| USB Type-A | 2 |
| USB Type-B | - |
| USB Type-C | 2 |
| Емкість | 864 Вт/г |
| Ємність, Вт*г | 864 |
| Ємність, мА*г | немає даних |
| Індикація | З індикатором рівня заряду |
| Індикація заряду | є |
| Адаптер змінного струму | 850 Вт |
| Бездротове заряджання | є |
| Вага | 10.7 кг кг |
| Вихід USB (1) | 12 W |
| Вихід USB (2) | 12 W |
| Вихід USB (3) | 100 W |
| Вихід USB (4) | 100 W |
| Вихід USB (5) | немає |
| Вихід USB Type-A | 2 х 5В/2.4А |
| Вихід USB Type-B | - |
| Вихід USB Type-C | 2 х 100 Вт |
| Вихід бездротової зарядки | 1 х 15 Вт |
| Вихід постійного струму | - |
| Вихід прикурювача | 1 х 12В/10A |
| Водонепроникний корпус | немає |
| Габарити | 314 х 209.5 х 255.8 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Дисплей | дисплей |
| Для великої побутової техніки | Немає |
| Для дрібної побутової техніки | Да |
| Для електроніки | Да |
| Додаток IOS / Android | є |
| Доставка/ Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Живлення (зарядка) від | мережі |
| Життєвий цикл | 3000+ циклів |
| Заряджання від USB | Немає |
| Заряджання від акумулятора | Немає |
| Заряджання від мережі | Да |
| Заряджання від прикурювача автомобіля | Да |
| Заряджання від сонячної панелі | Да |
| Захист від короткого замикання | є |
| Захист від перегріву | є |
| Захист від перенапруги | є |
| Змінний струм | 2 х 220 В |
| Кабель у комплекті | є |
| Колеса | немає |
| Колір | чорний з помаранчевим |
| Кількість USB-портів | 4 |
| Ліхтарик | немає |
| Максимальна вхідна потужність | 1000 Вт |
| Номінальна потужність | 1000 Вт |
| Одночасно заряджуваних пристроїв | 8 шт. |
| Прикурювач | 1 |
| Протиударний корпус | немає |
| Підключення додаткової батареї | є |
| Підсвічування | є |
| Пікова потужність | 2000 Вт |
| Робоча температура | від 0°С до +40°C |
| Роз'єм прикурювача | 12 /24 В |
| Розміри | 314х209.5х255.8 мм |
| Ручка для перенесення | немає |
| сонячна панель | 500 Вт |
| Технологія | літій-залізофосфат (LiFePO4) |
| Технологія заряджання | QC швидка зарядка 2.0 |
| Тип | Зарядна станція |
| Тип акумуляторів | LiFePO4 |
| Управління зі смартфона | є |
| Форма вихідного напруження | Чиста синусоїда |
| Функція ДБЖ | є |
| Час заряджання від мережі | 1.5 — 2 роки |
| Час заряджання від прикурювача | 7-9 рік (12 В); 4-5 рік (24 В) |
| Час заряджання від сонячної панелі | 2.2 рік |
| Час повної зарядки | 1.5 рік |
| Швидка зарядка | є |
| Швидке заряджання батареї | є |
| Основні атрибути | |
| Матеріал | Пластик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 606 ₴





