
Накопичувач HDD 2.5" SATA 500Gb Seagate Barracuda Pro 128MB 7200rpm (ST500LM036)
2 135 ₴
- В наличии
- Код: ST500LM036
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Внутренний жесткий диск 2,5" Seagate ST500LM036 объемом 500 Гб
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Seagate |
| Объем буфера | 128 MB |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Тип диска | HDD |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 85 г |
| Высота | 7 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Интерфейс | SATAIII |
| Відновлений | Нет |
| Габарити | 100.35 х 69.85 х 7 мм |
| Гарантия | 24 месяца |
| Дополнительная информация | - |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Максимальный уровень шума | немає даних |
| Місткість накопичувача | 500 ГБ |
| Назначение | Для ноутбуков |
| Рабочая температура | від 0°C до 60°C |
| Середній час пошуку | немає даних |
| Серия | Barracuda Pro |
| Споживана потужність в режимі запису/читання | до 1.9 Вт |
| Споживання потужності в режимі очікування та сну | немає даних |
| Споживання потужності в режимі простою | 0.7 Вт |
| Тип | HDD |
| Ударопрочность | немає даних |
| Время наработки на отказ | 600 000 год |
| Скорость вращения шпинделя | 7200 об/хв |
| Скорость передачи данных | 160 Мб/с |
Информация для заказа
- Цена: 2 135 ₴


