
Мультипечь Philips NA565/02
14 900 ₴
- В наличии
- Код: NA565/02
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Philips |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 8.2 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Smart управління | немає |
| Габарити | 49.6 х 29.2 х 35.2 см |
| Гарантия | 24 месяца |
| Дисплей | дисплей |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Съемная чаша | зі знімною чашею |
| Цвет | Серый |
| Крышка | знімна |
| Количество программ | 8 шт |
| Материал корпуса | Металл + пластик |
| Мoдель | Philips NA555/00 |
| Нагревательный элемент | металлический ТЭН |
| Нековзні ніжки | є |
| Об'єм з розширювальним кільцем | без розширювального кільця |
| Объем чаши | 9.5 л |
| Смотровое окно | відсутнє |
| Мощность | 2750 Вт |
| Программы | хліб, риба, картопля фрі, підтримання тепла, м'ясо, випічка, птиця, овочі |
| Рабочая температура | 40 - 200 °C |
| Таймер відстрочки старту | з таймером |
| Термостат | з термостатом |
| Тип | Аэрофритюрница (мультипечь) |
| Тип управления | сенсорне керування |
Информация для заказа
- Цена: 14 900 ₴








