Радиоприемник Sharp DR-P540 Grey (DR-P540(GY))
5 249 ₴
- Нет в наличии
- Код: DR-P540(GY)
Радиоприемник Sharp DR-P540 Grey (DR-P540(GY))Нет в наличии
5 249 ₴
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sharp |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 890 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth |
| Індикатор розряду батареї | є |
| Аккумулятор | літій-іонний акумулятор 2200 мА·год, 3.7 В |
| Батарея | - |
| Вбудований ліхтарик | немає |
| Влагозащита | немає |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Годинник-будильник | є |
| Источник питания | від акумулятора / від USB |
| Дисплей | є |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діаметр динаміків | немає даних |
| Цвет | Серый |
| Количество динамиков | 1 шт |
| Материал корпуса | ABS пластик |
| Напряжение питания | 5 В / 2 А |
| Мощность | 6 |
| Подсветка | є |
| Підтримка RDS | є |
| Підтримка носіїв | немає |
| Розміри | 220 х 135 х 65 мм |
| Сумісність з iOS та Android-пристроями | Android / iOS |
| Тип | Портативный |
| Тип прийому | FM радіо |
| Частотний діапазон FM | 87.5 – 108 МГц |
Информация для заказа
- Цена: 5 249 ₴


