
Мультипечь Mova AeroChef FD10s Pro White (VFF12A-WH-S)
4 321 ₴
- В наличии
- Код: VFF12A-WH-S
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Mova |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 4.9 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Smart управління | немає |
| Габарити | 36.4 х 26.7 х 33.6 см |
| Гарантия | 36 месяцев |
| Дисплей | дисплей |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Съемная чаша | зі знімною чашею |
| Цвет | Белый |
| Крышка | Нет |
| Количество программ | 11 шт |
| Материал корпуса | Металл + пластик |
| Мoдель | Mova AeroChef FD10s Pro |
| Нагревательный элемент | металлический ТЭН |
| Нековзні ніжки | є |
| Об'єм з розширювальним кільцем | без розширювального кільця |
| Объем чаши | 6 |
| Смотровое окно | є |
| Мощность | 2000 |
| Программы | тушкування, випічка, запіканка, варення, фритюр, розморожування, риба, піца, запікання, картопля фрі, морепродукти |
| Рабочая температура | 50 - 230 °C |
| Таймер відстрочки старту | з таймером |
| Термостат | з термостатом |
| Тип | Аэрофритюрница (мультипечь) |
| Тип управления | сенсорне керування |
Информация для заказа
- Цена: 4 321 ₴











