
Аккумуляторная батарея FrimeCom 12V 100AH (GS121000) AGM
7 979 ₴
- Нет в наличии
- Код: GS121000
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Аккумуляторная батарея FrimeCom GS121000 Необслуживаемый свинцово-кислотный аккумулятор
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | FrimeCom |
| Пользовательские характеристики | |
| Емкость батареи | 100 А·г |
| Вес | немає даних кг |
| Высота | 222 мм мм |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Длина | 328 мм мм |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Цвет | Черный |
| Максимальний струм заряду | немає даних |
| Максимальний струм розряду | немає даних |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Наличие дисплея | без дисплея |
| Номинальное напряжение | 12 В |
| Номінальна робоча температура | 25°C |
| Робочий діапазон температур | від -15°C до +40°C |
| Саморозряд при 25°C від початкової ємності за рік | немає даних |
| Тип АКБ | AGM |
| Тип клем | - |
| Ширина | 172 мм мм |
Информация для заказа
- Цена: 7 979 ₴


