
Акумуляторна батарея Ritar 25.6V 100AH (LFP25.6V100AH)
18 060 ₴
- Нет в наличии
- Код: LFP25.6V100AH
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Aккумулятор LFP25.6V100AH (G24) G3 (BT) - это литий-железо-фосфатный аккумулятор на 25.6В 100 Ач cо встроенным Bluetooth и наличием LED индикации от компании Ritar Power, которая много лет специализируется на производстве аккумуляторов.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ritar |
| Пользовательские характеристики | |
| Емкость батареи | 100 А·г |
| Вес | 20.5 кг кг |
| Высота | 240 мм мм |
| Гарантия | 24 месяца |
| Длина | 522 мм мм |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Цвет | Черный |
| Максимальний струм заряду | 100 А |
| Максимальний струм розряду | 100 А |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Наличие дисплея | без дисплея |
| Номинальное напряжение | 25.6 В |
| Номінальна робоча температура | немає даних |
| Робочий діапазон температур | від -20°C до +55°C |
| Саморозряд при 25°C від початкової ємності за рік | немає даних |
| Тип АКБ | LiFePO4 |
| Тип клем | немає даних |
| Ширина | 219 мм мм |
Информация для заказа
- Цена: 18 060 ₴


