Кронштейн BRATECK LPA52-443 - це кріплення для 32"- 55" плоских телевізорів до 35 кг. Це кріплення чіпляється на відстані 427 мм від стіни і дає можливість повного руху. Повний рух забезпечує максимальну гнучкість - нахил або відкинути телевізор для зручного перегляду з будь-якого місця в кімнаті. Після установки і регулювання кронштейн забезпечує ідеальне розташування на стіні. Інтегрована система управління кабелями тримає кабелі організовано і захищено.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Brateck |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид кронштейна | Наклон |
| Расстояние от стены | 63 - 427 мм |
| Гарантия | 60 месяцев |
| Допустимая нагрузка | 35 кг |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Угол наклона | +10/-15° |
| Угол поворота | 180° |
| Максимальный стандарт VESA | 400х400 мм |
| Рекомендована діагональ | 32" - 55" |
| Стандарти VESA | 200х200 мм, 300х300 мм, 400х200 мм, 400х400 мм |
Информация для заказа
- Цена: 872 ₴





