Потужність і універсальність для ваших пристроїв. Зарядна станція Bluetti AC70 забезпечує безперервну потужність 1000 Вт і оснащена декількома розетками для одночасного підключення різних приладів. Увімкнувши режим Power Lifting у застосунку Bluetti, ви зможете легко живити енергоємні пристрої, як-от фени, електричні чайники, електричні ковдри та обігрівачі. Це робить AC70 ідеальним вибором для всіх, хто потребує надійної та потужної зарядної станції для різних потреб. Ефективне використання сонячної енергії. Зарядна станція AC70 може споживати сонячну енергію до 500 Вт, ефективно поповнюючи свою ємність всього за 2 години за наявності сонячного світла. Це дає змогу вам не турбуватися про розряджання акумулятора, поки світить сонце. Використання сонячної енергії робить AC70 чудовим вибором для тих, хто цінує екологічність і автономність під час подорожей або в місцях з обмеженим доступом до електрики. Надшвидке заряджання та захист від перезаряджання. Станція AC70 підтримує турбозарядку потужністю до 950 Вт, що дає змогу зарядити її до 80% лише за 45 хвилин. Це означає, що ваша потужність буде готова до використання ще до того, як ви вирушите в дорогу. AC70 автоматично припиняє зарядку, щоб запобігти перезарядці, забезпечуючи безпеку пристрою. Ви також можете заряджати станцію через порт прикурювача в автомобілі, що робить її ще більш зручною в дорозі.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Bluetti |
| Материал корпуса | Пластик |
| Тип | Зарядная станция |
| Пользовательские характеристики | |
| DC-роз'єм | - |
| USB Type-A | 2 |
| USB Type-B | - |
| USB Type-C | 2 |
| Ємність, Вт*г | 768 |
| Ємність, мА*г | немає даних |
| Індикація заряду | є |
| Адаптер змінного струму | - |
| Бездротове заряджання | немає |
| Вес | 10.2 кг кг |
| Вихід USB Type-A | 2 х 12 Вт |
| Вихід USB Type-B | - |
| Вихід USB Type-C | 2 х 100 Вт |
| Вихід бездротової зарядки | - |
| Вихід постійного струму | - |
| Вихід прикурювача | 1 х 12В/10A |
| Водонепроницаемый корпус | немає |
| Гарантия | 60 месяцев |
| Дисплей | дисплей |
| Для великої побутової техніки | Да |
| Для дрібної побутової техніки | Да |
| Для електроніки | Да |
| Додаток IOS / Android | є |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Життєвий цикл | 3000+ циклів |
| Заряджання від USB | Нет |
| Заряджання від акумулятора | Да |
| Заряджання від мережі | Да |
| Заряджання від прикурювача автомобіля | Да |
| Заряджання від сонячної панелі | Да |
| Защита от короткого замыкания | є |
| Защита от перегрева | є |
| Захист від перенапруги | є |
| Змінний струм | 2 х 230 В |
| Колеса | немає |
| Цвет | Черный |
| Фонарик | немає |
| Максимальна вхідна потужність | 1000 Вт |
| Номинальная мощность | 1000 Вт |
| Одночасно заряджуваних пристроїв | 7 шт |
| Прикурювач | 1 |
| Протиударний корпус | немає |
| Підключення додаткової батареї | є |
| Подсветка | є |
| Пиковая мощность | 2000 Вт |
| Рабочая температура | від 0°С до +40°C |
| Роз'єм прикурювача | - |
| Розміри | 314 х 210 х 256 мм |
| Ручка для переноса | є |
| сонячна панель | 1000 Вт |
| Технологія заряджання | Power Delivery |
| Тип акумуляторів | LiFePO4 |
| Управління зі смартфона | є |
| Форма выходного напряжения | Чистая синусоида |
| Функция ИБП | є |
| Час заряджання від мережі | 1.5 - 2 год |
| Час заряджання від прикурювача | 5 год |
| Час заряджання від сонячної панелі | 2 год (500 Вт) |
| Швидке заряджання батареї | є |
Информация для заказа
- Цена: 21 020 ₴










