
Комплект резервного питания Prologix 800 (PLP800XL) + АКБ OZ12V080 12V 80AH, AGM
9 780 ₴
- Нет в наличии
- Код: PLP800XL + OZ12V080
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Гарантия 24мес на инвертор и 12 мес на АКБ
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ProLogiX |
| Пользовательские характеристики | |
| Емкость батареи | 80 А·г |
| Вес | 32 кг кг |
| Высота | 182 мм мм |
| Гарантия | 24 месяца |
| Длина | 350 мм мм |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Цвет | Черный |
| Максимальний струм заряду | 10 А |
| Максимальний струм розряду | немає даних |
| Матеріал корпуса | металл |
| Наличие дисплея | LCD |
| Номинальное напряжение | 12 В |
| Номінальна робоча температура | 25°C |
| Робочий діапазон температур | від -15°C до +50°C |
| Саморозряд при 25°C від початкової ємності за рік | немає даних |
| Тип АКБ | AGM |
| Тип клем | M6 |
| Ширина | 167 мм мм |
Информация для заказа
- Цена: 9 780 ₴



