Сучасний телевізор із широкими мультимедійними можливостями. Має всі розумні функції Функціонал «розумного ТБ» на базі ОС Android – ваша перепустка у світ безмежних розважальних можливостей! Користуйтеся популярними сервісами від Google прямо в телевізорі, встановлюйте додатки на свій смак, подорожуйте інтернетом і насолоджуйтесь безліччю можливостей вашого смарттелевізора Setup!
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Цвет | Черный |
| Операционная система | Android TV |
| Разрешение экрана | HD (1366×768) |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | немає |
| Smart TV | со Smart Tv |
| VESA | 100x100 мм |
| Wi-Fi | є |
| Аудіо | немає даних |
| Вага без підставки | 2.1 кг |
| Вага з підставкою | 2.2 кг |
| Версия Bluetooth | немає |
| Внутренняя память | 8 ГБ |
| відео | AVC, VP9, VP8, VP6, H265, H264, MVC, MPEG4, MPEG2 |
| Відстань між ніжками | немає даних |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Голосове керування | немає |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 24" |
| Діапазон частот Wi-Fi | 2.4 ГГц |
| Энергопотребление | немає даних |
| Комплект поставки | пульт управління, 2 ніжки, гвинти, елементи живлення, інструкція, гарантійний талон |
| Контрастность | 3000:1 |
| Угол обзора | немає даних |
| Модель пульту | - |
| Оперативная память | 1Гб |
| Потужність звуку | 2 х 5 Вт |
| Процесор зображення | немає даних |
| Підтримка HDR | немає |
| Підтримка NTFS | немає |
| Разъемы | HDMI/USB |
| Розміри без підставки (ШхВхГ) | 557х333х75 мм |
| Розміри з підставкою (ШхВхГ) | 557х164х368 мм |
| Технологія MEMC | є |
| Технология дисплея | LED |
| Технології звуку | немає даних |
| Фото | немає даних |
| Цифровой тюнер | DVB-T/T2/C/S/S2 |
| Время отклика | 8 мс |
| Частота оновлення | 60 Гц |
| Яркость | 180 кд/м2 |
Информация для заказа
- Цена: 3 989 ₴






