
Монітор Asus 31.5" ProArt PA32QCV (90LM0BD0-B01K71) IPS Silver/Black
76 316 ₴
- Нет в наличии
- Код: 90LM0BD0-B01K71
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
ProArt Display PA32QCV – це 31,5-дюймовий 6K HDR-монітор, розроблений для професійних творців контенту. Цей дисплей з сертифікатом Calman Verified може похвалитися широкою гамою з 98% покриттям DCI-P3 та точністю передачі Delta E<2. Функція ProArt Preset тепер включає новий режим M Model-P3 для забезпечення безшовних та стабільних кольорів під час роботи з пристроями MacBook. Два порти Thunderbolt 4 підтримують послідовне підключення та забезпечують надшвидку передачу даних та подачу живлення потужністю 96 Вт по одному кабелю. Ідеальний монітор для роботи на MacBook ProArt Display PA32QCV поєднує в собі продуктивність професійного рівня з елегантним дизайном та сумісністю, перевіреною на Mac. Пропонуючи яскраві кольори та універсальне підключення, PA32QCV ідеально підходить для користувачів Mac, яким потрібна виняткова точність передачі кольору та неперевершена продуктивність. Розширений робочий простір PA32QCV забезпечує на 145% більше робочого простору, ніж 4K-монітор того самого розміру. Більше полотно дозволяє творцям легко переміщатися за творчим контентом. Узгоджений колір на кількох пристроях Режими передустановок ProArt пропонують кілька варіантів кольору. Новий режим передустановок кольору M Model – P3 спеціально розроблений для відповідності передачі кольорів між пристроями macOS і PA32QCV. Це забезпечує безшовну передачу кольорів на всіх екранах, що робить режим ідеальним для завдань, в яких колір відіграє важливу роль, таких як редагування фотографій, відеовиробництво та графічний дизайн. Безперебійне керування монітором ASUS DisplayWidget Center – це програмне забезпечення, яке надає інтуїтивно зрозумілий інтерфейс для налаштування параметрів монітора, включаючи яскравість, контрастність та колірну температуру. Незалежно від того, чи використовується монітор для повсякденного перегляду або професійної творчої роботи, користувачі можуть легко знайти оптимальні налаштування дисплея для покращення вражень від перегляду.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Asus |
| Тип матрицы | IPS |
| Пользовательские характеристики | |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 1xHDMI |
| Kensington Lock | є |
| VESA | 100х100 мм |
| VGA (D-Sub) | відсутній |
| Ігрові технології | AMD FreeSync |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вес | 9.3 кг кг |
| Вбудована аудіосистема | є |
| Вбудована камера | немає |
| Изогнутый экран | Нет |
| Габарити (ШхВхГ) | 714.2х240.1х617.9 мм |
| Гарантия | 36 месяцев |
| Додаткові роз'єми | 1хUSB Type-C, mini-jack 3.5 мм |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 31.5" |
| Цвет | чорний з сріблястим |
| Контрастность | 3000:1 |
| Концентратор USB | 2хUSB3.2 Type-A |
| Угол обзора | 178°/178° |
| Поверхня екрану | Матовое |
| Поворотний екран (Pivot) | є |
| Потужність аудіосистеми | 2х2 Вт |
| Регулировка по высоте | є |
| Разрешение экрана | 6016х3384 |
| Сенсорний | Нет |
| Споживана потужність (в роботі) | 49 Вт |
| Соотношение сторон | 16:9 |
| Час реакції | 5 мс |
| Частота оновлення | 60 Гц |
| Яркость | 400 кд/м2 |
Информация для заказа
- Цена: 76 316 ₴








