
Ноутбук HP Envy 17-da0001ua (AQ8R4EA) Silver
70 041 ₴
- Нет в наличии
- Код: AQ8R4EA
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Легкий, міцний та надійний ноутбук HP Envy з каліброваним за кольорами сенсорним екраном та ємнісним акумулятором, стане вашим надійним робочим інструментом за будь яких умов – ефективно працюйте в офісі та поза його межами. HP Envy оснащений новітнім процесором Іntel Core Ultra, потужною графічною системою, швидкою оперативною пам’яттю DDR5 та твердотільним накопичувачем. Він допоможе швидко та якісно реалізувати проекти будь-якого рівня складності. Встановлена операційна система Windows 11 Home 64 SL забезпечує високу продуктивність системи та захист даних. FHD екран з яскравістю 300 ніт забезпечує неперевершену деталізацію та передачу кольорів під широким кутом огляду. Антибілкове покриття дозволить чітко бачити вміст на екрані при інтенсивному зовнішньому освітленні, а технологія DC Dimming усуне шкідливе мерехтіння. Вбудовані 5MP IR веб-камера, мікрофон з технологією пониження рівня фонового шуму та динаміки роблять ноутбук відмінним варіантом для проведення онлайн навчань та відеоконференцій. Ноутбук HP Envy оснащений клавіатурою з підсвічуванням та високоточним тачпадом, він забезпечить комфорт у роботі, навіть в умовах недостатнього освітлення. Підключайте до порта HDMI, трьох швидкісних USB Type-А та двох USB-С усі необхідні периферійні пристрої, монітори, проектори тощо. Технологія Thunderbolt 4 дозволяє здійснювати обмін даними зі швидкістю до 40 Гбіт/с. Підтримка бездротових технологій Wi-Fi (включно з Wi-Fi 7) та Bluetooth 5.4 забезпечує швидкий обмін даними як в мережах так і з периферійними пристроями..
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hewlett Packard |
| Цвет | Серебристый |
| Тип | Ноутбук |
| Предустановленная ОС | Windows 11 |
| Характеристики процессора | |
| Количество ядер процессора | 12 |
| Модель процессора | Intel Core Ultra 7 155U |
| Экран | |
| Частота обновления экрана | 60 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| Display Port | відсутній |
| HDMI | є |
| LAN (RJ-45) | відсутній |
| USB 2.0 | відсутній |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1) | відсутній |
| USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2) | 3 + 1 x USB Type-C |
| USB 3.2 Gen 2x2 | відсутній |
| USB4 | 1 |
| VGA (D-Sub) | відсутній |
| Wi-Fi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Емкость аккумулятора | 83 Вт-год |
| Ідентифікація відбитка пальця | відсутня |
| Вес | 2,5 кг кг |
| Веб-камера | 5 МП |
| Виробник відеокарти | nVidia |
| Производитель процессора | Intel |
| Габарити (ШхГхВ) | 396х258.6х19.9 мм |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 17.3" |
| Кардридер | відсутній |
| Материал корпуса | метал/пластик |
| Модель відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 3050 |
| Наявність підсвічування клавіатури | з підсвічуванням |
| Объем оперативной памяти | 16 ГБ |
| Обсяг HDD | немає |
| Обсяг SSD | 1 ТБ |
| Обсяг eMMC / UFS | немає |
| Обсяг пам'яті відеокарти | 4 ГБ DDR6 |
| Операционная система | Windows 11 Home |
| Оптичний привод | без дисководу |
| Поддержка 3G / 4G / 5G | немає |
| Покриття екрану | глянець з покриттям антивідблиску |
| Підтримка NFC | немає |
| Підтримка Thunderbolt | є |
| Разрешение экрана | 1920x1080 |
| Сенсорный экран | з сенсорним екраном |
| Серия | Envy |
| Серія процесора | Intel Core Ultra 7 |
| Тип відеокарти | Дискретная |
| Тип экрана | IPS |
| Тип оперативной памяти | DDR5 SDRAM |
| У комплекті (сумка, чохол, рюкзак, стилус) | немає |
| Частота процессора | 1,7 - 4,8 ГГц |
Информация для заказа
- Цена: 70 041 ₴


