Комплексний моніторинг здоров’я Circular Matrix біологічна сенсорна система для цілодобового моніторингу частоти серцевих скорочень, SpO2, тренування дихання, сну, здоров’я жінки та стресу. Професійний спортивний компаньйон Понад 150 спортивних режимів із 18 спеціалізованими алгоритмами. Водонепроникність 5ATM, 10-осьові датчики для точного відстеження руху та GPS у реальному часі. Smart Life Assistant BT виклики, оповіщення, інструменти охорони здоров’я, пошук телефону, NFC – це все бездоганно інтегровано. Вбудований чіп GNSS підтримує глобальні супутникові системи позиціонування GPS/Beidou/GLONASS/Galileo/QZSS 5. Яскравий HD-дисплей 1,32-дюймовий UHD AMOLED-екран з гладким металевим корпусом та керамічним покриттям для першокласного сенсорного досвіду. Дуже довгий термін служби батареї Оптимізовано для продуктивності та ефективності. Базовий режим: 50 днів Режим дня: 15 днів Режим дзвінка: 7 годин | Режим GPS: 15 годин
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Mibro |
| Цвет | Хаки |
| Пользовательские характеристики | |
| SIM-карта | відсутня |
| SMS | є |
| Емкость аккумулятора | 350 мАгод |
| Інтерфейси з'єднання | Bluetooth 5.3 |
| Акселерометр | є |
| Барометр | є |
| Бездротове зарядження | немає |
| Будильник | є |
| Вес | 59 г кг |
| Встроенная память | - |
| Встроенный микрофон | є |
| Виклик голосового помічника | немає |
| Виклики | є |
| Вміст кисню у крові | є |
| Водонепроницаемость | WR50 (5 ATM) |
| Вібромотор | є |
| Відтворення музики через Bluetooth | є |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Голосові повідомлення | немає |
| Гіроскоп | є |
| Дизайн | класичний |
| Для дітей | Нет |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 1.32" |
| Змінний ремінець | додатковий ремінець у комплекті |
| Цвет корпуса | Silver |
| Колір ремінця | Khaki |
| Компас | немає |
| Контроль денної активності | є |
| Крокомір | є |
| Лічильник биття серця | є |
| Счетчик калорий | є |
| Материал корпуса | Металл + пластик |
| Материал ремня | екокожа |
| Месенджери та соціальні мережі | є |
| Операционная система | немає даних |
| Пульсометр | є |
| Підтримка безконтактних платежів (NFC) | є |
| Разрешение экрана | 466 х 466 |
| Розмір ремінця | 22 x 246 мм |
| Розміри корпусу | 44.7 х 44.7 х 11.9 мм |
| Серія годинників | Mibro Lite 3 Pro |
| Стекло | Corning Gorilla Glass |
| Спортивні | Да |
| Спосіб оповіщення | вібрація, звуковий сигнал |
| Сумісність з ОС | iOS, Android OS |
| Спутниковая навигация | GPS, Beidou, Galileo, GLONASS, QZSS |
| Тип матрицы | AMOLED |
| Тонометр | немає |
| Трекінг сну | є |
| Управління музичним плеєром | є |
| Форма дисплея | кругла |
| Время автономной работы | до 60 днів |
Информация для заказа
- Цена: 3 076 ₴







