
Монiтор Dell 34" S3425DW (210-BQWR) VA White 120Hz Curved
21 545 ₴
- Нет в наличии
- Код: 210-BQWR
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Монітор DELL S3425DW 34" пропонує захоплюючий досвід завдяки ультраширокому вигнутому екрану з роздільною здатністю 3440x1440 і співвідношенням сторін 21:9. Частота оновлення 120 Гц, час відгуку 1 мс та підтримка FreeSync забезпечують плавну та чітку картинку без затримок. Покриття кольорів sRGB 95% і підтримка HDR10 гарантують яскраві й реалістичні зображення. Порти HDM, USB-C та вбудовані динаміки (MM) роблять його ідеальним рішенням для роботи та розваг.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Dell |
| Тип матрицы | VA |
| Пользовательские характеристики | |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | відсутній |
| HDMI | 2 |
| Kensington Lock | є |
| VESA | 100х100 мм |
| VGA (D-Sub) | відсутній |
| Ігрові технології | AMD FreeSync Premium |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вес | 9.3 кг кг |
| Вбудована аудіосистема | є |
| Вбудована камера | немає |
| Изогнутый экран | Да |
| Габарити (ШхВхГ) | немає даних |
| Гарантия | 36 месяцев |
| Додаткові роз'єми | 1хUSB Type-C |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 34" |
| Цвет | Белый |
| Контрастность | 3000:1 |
| Концентратор USB | 2хUSB3.1 |
| Угол обзора | 178°/178° |
| Поверхня екрану | Матовое |
| Поворотний екран (Pivot) | відсутній |
| Потужність аудіосистеми | 2х10 Вт |
| Регулировка по высоте | є |
| Разрешение экрана | 3440х1440 |
| Сенсорний | Нет |
| Споживана потужність (в роботі) | 31 Вт |
| Соотношение сторон | 21:9 |
| Час реакції | 5 мс |
| Частота оновлення | 120 Гц |
| Яркость | 300 кд/м2 |
Информация для заказа
- Цена: 21 545 ₴







