
Ноутбук Asus ExpertBook B3 B3604CVF-QY0193 (90NX0741-M006Z0) Star Black
59 336 ₴
- Нет в наличии
- Код: 90NX0741-M006Z0
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
ASUS ExpertBook B3 – швидкий і захищений ноутбук для сучасного бізнесу. Його апаратна конфігурація може включати процесор Intel Core з платформою Intel vPro і відеокарту Nvidia GF RTX 2050. Ноутбук має яскравий дисплей зі співвідношенням сторін 16:10, підтримує масиви RAID 0/1 з твердотільних накопичувачів і наділений повноцінним комплектом інтерфейсів. Його спрямованість на корпоративних користувачів підкреслюється наявністю сучасних засобів кібербезпеки, зокрема модуля TPM. Два слоти SO-DIMM полегшують апгрейд пам’яті, а надійність пристрою підтверджена тестуванням за стандартом MIL-STD- 810H. І все це пропонується у вигляді екологічного продукту, виготовленого з турботою про навколишнє середовище. Заряджання через порт USB-C Ноутбук ExpertBook B3 (B3604) підтримує Power Delivery – технологію, яка дозволяє зарядити ноутбук через порт USB Type C (USB-C) від зарядного пристрою чи повербанка. Зарядні пристрої та повербанки, що підтримують технологію Power Delivery, мають вбудований контролер. Він автоматично регулює подачу живлення, враховуючи особливості джерела енергії, підключеного пристрою, а також поточну температуру та інші параметри. Завдяки цьому контролер забезпечує захист від перенапруги, перевантаження струмом, перегріву та інших потенційно небезпечних ситуацій, які можуть виникати під час швидкого заряджання. Це допомагає знизити ризик пошкодження зарядного пристрою та підключених гаджетів, забезпечуючи їх безпечну та ефективну роботу. Надійність військового класу Суворе випробування за військовими стандартами США Ноутбук ExpertBook B3 (B3604) має виняткову міцність і відповідає вимогам стандарту США MIL-STD 810H для обладнання військового класу. Він пройшов 12 суворих методів та 26 ретельних процедур тестування, перевершивши вимоги галузевих стандартів. Ці якості, у свою чергу, подовжують термін служби пристроїв, а отже, позитивно впливають на екологію, тож ви можете працювати, подорожувати чи відпочивати, знаючи, що ваш ноутбук ASUS готовий до умов реального світу зараз і залишиться таким ще довго.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Asus |
| Цвет | Черный |
| Тип | Ноутбук |
| Характеристики процессора | |
| Количество ядер процессора | 10 |
| Модель процессора | Intel Core i7-1355U |
| Экран | |
| Частота обновления экрана | 120 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Display Port | відсутній |
| HDMI | є |
| LAN (RJ-45) | відсутній |
| USB 2.0 | відсутній |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1) | відсутній |
| USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2) | 2 + 1 x USB Type-C |
| USB 3.2 Gen 2x2 | відсутній |
| USB4 | 1 |
| VGA (D-Sub) | відсутній |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Емкость аккумулятора | 63 Вт-год |
| Ідентифікація відбитка пальця | відсутня |
| Вес | 1,91 кг кг |
| Веб-камера | FullHD 1080p |
| Виробник відеокарти | nVidia |
| Производитель процессора | Intel |
| Габарити (ШхГхВ) | 358.5х254.3х24.3 мм |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 16" |
| Кардридер | відсутній |
| Материал корпуса | метал/пластик |
| Модель відеокарти | GeForce RTX2050 |
| Наявність підсвічування клавіатури | з підсвічуванням |
| Объем оперативной памяти | 32 ГБ |
| Обсяг HDD | немає |
| Обсяг SSD | 1 ТБ |
| Обсяг eMMC / UFS | немає |
| Обсяг пам'яті відеокарти | 4 ГБ DDR6 |
| Операционная система | DOS/Без ОС |
| Оптичний привод | без дисководу |
| Поддержка 3G / 4G / 5G | немає |
| Покриття екрану | матове |
| Підтримка NFC | немає |
| Підтримка Thunderbolt | є |
| Разрешение экрана | 2560x1600 |
| Сенсорный экран | відсутній |
| Серия | ExpertBook |
| Серія процесора | Intel Core i7 |
| Тип відеокарти | Дискретная |
| Тип экрана | IPS |
| Тип оперативной памяти | DDR5 SDRAM |
| У комплекті (сумка, чохол, рюкзак, стилус) | немає |
| Частота процессора | 1,7 - 5,0 ГГц |
Информация для заказа
- Цена: 59 336 ₴






