Яскравий проектор Цей новий проектор Wi-Fi Bluetooth Wimius K5 має яскравість 9500 ЛМ, максимальна роздільна здатність 1920x1080p, високий контраст у 15000: 1 та широкий спектр кольорів, які можуть забезпечити точність оригінального відео, щоб насолодитися фільмами, грати у відеоігри або зробити хороші вихідні. Вбудований проектор для підключення Завдяки функції роздумів через Wi-Fi ви можете бездротово підключити цей портативний проектор Wi-Fi Bluetooth до телефонів з iOS/Android та ноутбуками, щоб насолоджуватися безкоштовною потоковою, вуличною іграми або рухомими фільмами, а також вбудованою функцією Bluetooth дозволяє виграти стовпчик Bluetooth у будь-який час. Bluetooth та AirPods. Функція масштабування та 250-дюймовий великий екран Цей проектор із підтримкою 1080p може запропонувати великий розмір проекції від 70 до 200 дюймів з відстані від 1,5 до 6 м, що дозволяє насолоджуватися фільмами з родиною чи друзями на великому екрані. Крім того, ви можете регулювати або зменшити розмір зображення за допомогою пульта дистанційного керування безпосередньо за допомогою функції масштабування 75% -100%, ви також можете повернути зображення, коли воно прикріплене до стелі. Проектор мультиінтерфейсу багато інтерфейсних проекторів На додаток до Wi-Fi-з’єднання зі смартфоном та iPad, цей портативний дизайнер Wi-Fi Bluetooth Full HD із підтримкою 1080p включає різні інтерфейси, такі як USB/HDMI/AV/3,5 мм аудіо, що дозволяє легко транслювати аудіо та відео з Fire TV/Chrome Book/Roku Stick/Laptop/USB Drive/DVD/PC4/PS4/PS4 Box Box/PS4/PS4 Box Box/PS4/PS4 Box/PS4/PS4 Box/PS4 Box Box/PS4/PS4 Player/PS4/PS4 Box/Ps4 Player/PS4/PS4 Box/PS4 Box Box/x- як. Тому ви можете насолоджуватися домашнім кінотеатром з родиною чи друзями в кімнаті чи на вулиці.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Цвет | Белый |
| Изображение | |
| Разрешение | 1280x720 |
| Пользовательские характеристики | |
| Ethernet | немає |
| HDMI | є |
| RS-232 | немає |
| USB | є |
| VGA | немає |
| Wi-Fi | є |
| Інші роз'єми | немає |
| Аудіороз'єм 3.5 мм | є |
| Беспроводные возможности | Bluetooth + Wi-Fi |
| Вес | 1.91 кг кг |
| Вбудований кардридер | немає |
| Встроенные динамики | є |
| Версия Bluetooth | 5.0 |
| Входить до комплекту | проектор, документація |
| Габарити (ШхВхГ) | 212x172x80 мм |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Источник питания | мережа |
| Источник света | LED |
| Додаткові дані | - |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 1.02-6.35 м |
| Энергопотребление | немає даних |
| Зворотна проєкція | немає |
| Коефіцієнт проекції | немає даних |
| Композитний RCA | немає |
| Контрасність | 10000:1 |
| Корекція спотворення | є |
| Кількість HDMI | 1 |
| Кількість USB | 2 |
| Кількість VGA | - |
| Количество ламп | 1 |
| Максимальное разрешение | 1920x1080 |
| Максимальна фокусна відстань | немає даних |
| Минимальное фокусное расстояние | немає даних |
| Операционная система | без ОС |
| Потужність динаміків | 10 Вт |
| Мощность лампы | немає даних |
| Назначение | для домашнього кінотеатру |
| пульт ДК | немає |
| Поддержка 3D | немає |
| Підтримка HDR | немає |
| Уровень шума | немає даних |
| Співвідношення сторін зображення | 16:9 |
| Стандарт швидкості Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Технологія матриці | LCD |
| Цифрове масштабування | є |
| Яркость | 9500 лм |
Информация для заказа
- Цена: 7 768 ₴






