Міні-портативний проектор Цей маленький проектор має яскравість 3000 люмен і коефіцієнт контрастності 2000:1, що дозволяє вам насолоджуватися фільмами чи іграми на великому та яскравому екрані. Коефіцієнт проекції коливається від 24 до 80 дюймів залежно від відстані проектора від поверхні проекції, яка може становити від 0,8 до 2,8 метра. Безліч портів Портативний проектор також підключає проектор до різних пристроїв, таких як пристрій відеомагнітофон, ПК, ноутбук, DVD, телевізійна флешка, XBOX, PS4 через порти USB, HDMI або AV і PS5. Мінімалістичний портативний кінопроектор Міні-проектор має тонкий мінімалістичний дизайн. Його розміри становлять лише 136 x 88 x 57 мм, а вага лише 252 г, що робить його легким у транспортуванні та зберіганні. Портативний кінопроектор має вбудований динамік потужністю 2 Вт. Якщо вам потрібна краща якість звуку, ви можете підключити міні-проектор до зовнішніх динаміків через аудіопорт 3,5 мм. Дивіться фільми будь-де за допомогою міні-проектора Портативний проектор — це те, що він також може живитися від акумулятора живлення через інтерфейс micro USB. Це означає, що ви можете використовувати його на вулиці, не потребуючи розетки поблизу. Енергоспоживання проектора відносно низьке, лише 24 Вт у звичайному режимі і менше. Термін служби світлодіодної лампи оцінюється приблизно в 30 000 годин
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Цвет | Желтый |
| Изображение | |
| Разрешение | 640x480 |
| Пользовательские характеристики | |
| Ethernet | немає |
| HDMI | є |
| RS-232 | немає |
| USB | є |
| VGA | немає |
| Wi-Fi | немає |
| Інші роз'єми | немає |
| Аудіороз'єм 3.5 мм | є |
| Беспроводные возможности | Без беспроводного подключения |
| Вес | 0.252 кг кг |
| Вбудований кардридер | немає |
| Встроенные динамики | є |
| Версия Bluetooth | немає |
| Входить до комплекту | проектор, документація |
| Габарити (ШхВхГ) | 136x88x57 мм |
| Гарантия | 1 месяц |
| Источник питания | мережа |
| Источник света | LED |
| Додаткові дані | - |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | немає даних |
| Энергопотребление | 24 Вт |
| Зворотна проєкція | немає |
| Коефіцієнт проекції | немає даних |
| Композитний RCA | немає |
| Контрасність | 2000:1 |
| Корекція спотворення | є |
| Кількість HDMI | 1 |
| Кількість USB | 1 |
| Кількість VGA | - |
| Количество ламп | 1 |
| Максимальное разрешение | 640х480 |
| Максимальна фокусна відстань | немає даних |
| Минимальное фокусное расстояние | немає даних |
| Операционная система | Android |
| Потужність динаміків | 2 Вт |
| Мощность лампы | немає даних |
| Назначение | для домашнього кінотеатру |
| пульт ДК | немає |
| Поддержка 3D | немає |
| Підтримка HDR | немає |
| Уровень шума | немає даних |
| Співвідношення сторін зображення | 4:3, 16:9 |
| Стандарт швидкості Wi-Fi | немає |
| Технологія матриці | LCD |
| Цифрове масштабування | немає |
| Яркость | 3000 лм |
Информация для заказа
- Цена: 2 108 ₴







