Проектор WiMiUS K5 має яскравість 6000 лм, максимальну роздільну здатність 1920x1080P, високий коефіцієнт контрастності 9000:1 і широкий діапазон кольорів, що забезпечує точність оригінального відео. Завдяки функції віддзеркалення через Wi-Fi ви можете бездротовим способом під’єднати цей портативний проектор до телефонів з iOS та Android і ноутбуків, щоб насолоджуватися іграми на вулиці чи переглядом фільмів. Вбудована функція Bluetooth дозволяє в будь-який час бездротово підключати колонки та навушники Bluetooth. Цей проектор із підтримкою 1080p може запропонувати великий розмір проекції від 50 до 200 дюймів із відстанню від 1.2 до 6 м, дозволяючи вам насолоджуватися кіновечорами з родиною чи друзями на великому екрані. Крім того, ви можете регулювати або зменшувати розмір зображення за допомогою функції масштабування 75%-100%. Також можна повертати зображення, коли проектор кріпиться на стелі. Багатоінтерфейсний проектор. На додаток до Wi-Fi з’єднання цей портативний проектор має різноманітні інтерфейси, такі як USB, HDMI, AV, 3.5 мм аудіо.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Цвет | Белый |
| Изображение | |
| Разрешение | 1280x720 |
| Пользовательские характеристики | |
| Ethernet | немає |
| HDMI | є |
| RS-232 | немає |
| USB | є |
| VGA | немає |
| Wi-Fi | є |
| Інші роз'єми | немає |
| Аудіороз'єм 3.5 мм | є |
| Беспроводные возможности | Bluetooth + Wi-Fi |
| Вес | 1.91 кг кг |
| Вбудований кардридер | немає |
| Встроенные динамики | є |
| Версия Bluetooth | 5.0 |
| Входить до комплекту | проектор, документація |
| Габарити (ШхВхГ) | 212х172х80 мм |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Источник питания | мережа |
| Источник света | LED |
| Додаткові дані | - |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 1.27-5.08 м |
| Энергопотребление | немає даних |
| Зворотна проєкція | немає |
| Коефіцієнт проекції | немає даних |
| Композитний RCA | немає |
| Контрасність | 9000:1 |
| Корекція спотворення | є |
| Кількість HDMI | 1 |
| Кількість USB | 2 |
| Кількість VGA | - |
| Количество ламп | 1 |
| Максимальное разрешение | 1920x1080 |
| Максимальна фокусна відстань | немає даних |
| Минимальное фокусное расстояние | немає даних |
| Операционная система | без ОС |
| Потужність динаміків | 10 Вт |
| Мощность лампы | немає даних |
| Назначение | для домашнього кінотеатру |
| пульт ДК | немає |
| Поддержка 3D | немає |
| Підтримка HDR | немає |
| Уровень шума | немає даних |
| Співвідношення сторін зображення | 16:9 |
| Стандарт швидкості Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Технологія матриці | LCD |
| Цифрове масштабування | є |
| Яркость | 6000 лм |
Информация для заказа
- Цена: 4 023 ₴











