Проектор Samsung SP-LFF3CLAXXUA
32 761 ₴
- Нет в наличии
- Код: SP-LFF3CLAXXUA
Проектор Samsung SP-LFF3CLAXXUAНет в наличии
32 761 ₴
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Відтворення на екрані до 100 дюймів Режим Ambient Підтримка технологій Full HD/PurColor/HDR 30 000 годин роботи світлодіодів Нахил на 180 градусів дозволяє обрати оптимальний кут для перегляду та розваг Проєктор адаптує зображення під розмір екрана, автоматично виконуючи фокусування та вирівнюючи картинку Доступ до потокових сервісів і програм, а також програвання улюблених композицій Об’ємне звучання динаміка у всіх напрямках для глибокого занурення та кінематографічних вражень
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Samsung |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Ethernet | немає |
| HDMI | є |
| RS-232 | немає |
| USB | є |
| VGA | немає |
| Wi-Fi | є |
| Інші роз'єми | немає |
| Аудіороз'єм 3.5 мм | немає |
| Беспроводные возможности | Bluetooth + Wi-Fi |
| Вес | 0.8 кг кг |
| Вбудований кардридер | немає |
| Встроенные динамики | є |
| Версия Bluetooth | 5.2 |
| Входить до комплекту | проектор, пульт керування, документація |
| Габарити (ШхВхГ) | 243х140х137 мм |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Источник питания | мережа |
| Источник света | LED |
| Додаткові дані | - |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 0.76-2.55 м |
| Энергопотребление | 50 Вт |
| Зворотна проєкція | немає |
| Коефіцієнт проекції | немає даних |
| Композитний RCA | немає |
| Контрасність | 100000:1 |
| Корекція спотворення | є |
| Кількість HDMI | 1 |
| Кількість USB | 1 |
| Кількість VGA | - |
| Количество ламп | 1 |
| Максимальное разрешение | 1920x1080 |
| Максимальна фокусна відстань | немає даних |
| Минимальное фокусное расстояние | немає даних |
| Операционная система | Tizen |
| Потужність динаміків | 5 Вт |
| Мощность лампы | немає даних |
| Назначение | інтерактивні |
| пульт ДК | є |
| Поддержка 3D | немає |
| Підтримка HDR | є |
| Разрешение | Full HD (1920x1080) |
| Уровень шума | 30 |
| Співвідношення сторін зображення | 16:9 |
| Стандарт швидкості Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Технологія матриці | DLP |
| Цифрове масштабування | немає |
| Яркость | 550 лм |
Информация для заказа
- Цена: 32 761 ₴


