
Посудомоечная машина Vestfrost FDW 459 CW
11 127 ₴
- В наличии
- Код: FDW 4509 CW
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vestfrost |
| Класс энергопотребления | A |
| Цвет корпуса | Белый |
| Уровень шума | 49 дБ |
| Тип управления | Электронное |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Защита от протечек | Да |
| Половинная загрузка | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Wi-Fi-керування | немає |
| Інтенсивна мийка | є |
| Інші програми | попереднє ополаскування, делікатна |
| Багатофункціональні таблетки | є |
| Вид | вузька |
| Высота | 84.5 см мм |
| Витрати води: за цикл / за рік | 11 л за цикл / 3080 л за рік |
| Гарантия | 24 месяца |
| Глубина | 60 см |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Еко-режим | є |
| Енергоспоживання: за цикл / за рік | 690 Вт за цикл / 193 кВт за рік |
| Защита от детей | немає даних |
| Защита от перепадов напряжения | немає даних |
| Звуковий сигнал по завершенню | є |
| Клас ефективності миття | A |
| Клас ефективності сушіння | A |
| Цвет | Белый |
| Кількість комплектів посуду | 9 комплектів |
| Количество корзин | 2 кошика |
| Кількість програм миття | 6 програм |
| Наличие дисплея | LED-індикація |
| Наявність ополіскувача | є |
| Наявність солі | є |
| Обробка парою | немає |
| Підсвічування камери | немає |
| Регулювання висоти кошика | немає |
| Самоочисна система фільтрації | немає даних |
| Таймер відкладення старту | є |
| Тип | окремовстановлювана |
| Тип двигателя | немає даних |
| Тип сушки | конденсаційна |
| Третій додатковий кошик | немає |
| Швидка мийка | є |
| Ширина | 44.8 см мм |
Информация для заказа
- Цена: 11 127 ₴




