
Ноутбук HP ZBook Power G11A (B2ZZ5ES) Silver
79 582 ₴
- Нет в наличии
- Код: B2ZZ5ES
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Потужний та міцний ноутбук HP ZBook Power G11A з надійним процесором AMD Ryzen та високопродуктивною дискретною графічною системою RTX допоможе реалізувати проєкти будь-якого рівня складності. Він чудово підійде для роботи з такими професійними відео- та графічними редакторами, як Adobe та Autodesk. Високошвидкісний NVMe SSD накопичувач HP ZTurbo Drive PCIe дозволяє працювати в багатозадачному режимі, легко завантажувати великі файли та отримувати до них миттєвий доступ. Він працює у 6 разів швидше, ніж SATA SSD та у 21 раз швидше, ніж традиційний жорсткий диск. Додатковий слот для оперативної пам’яті дозволяє збільшити продуктивність ноутбука. Вбудована Full HD веб-камера та аудіосистема Poly Studio, з двома стереодинаміками та мікрофонами преміум-класу роблять ноутбук відмінним варіантом для проведення онлайн навчань та відеоконференцій. З технологією фільтрування шумів HP Noise Suppression переговори із співрозмовником будуть ще ефективнішими. WUXGA екран з IPS матрицею подарує чітке та яскраве зображення під широким кутом огляду. Матове покриття дозволяє чітко бачити вміст на екрані, навіть якщо джерело світла знаходиться за спиною. Ноутбук HP ZBook Power G11A оснащений безшумною клавіатурою з підсвічуванням та високоточним тачпадом, він стане не тільки вашим надійним робочим інструментом, але й забезпечить комфорт в роботі. Сканер відбитка пальців допоможе швидко вивести ноутбук зі сплячого режиму. Підключайте до портів HDMI, двох швидкісних USB-A та двох USB Type-C усі необхідні периферійні пристрої, монітори, проєктори тощо. Технологія Thunderbolt 4 допоможе здійснити обмін даними зі швидкістю до 40 Гбіт/с. З’єднуйтесь з мережею через інтерфейс RJ-45 або бездротову технологію Wi-Fi 6Е, обмінюйтесь даними з периферійними пристроями, використовуючи Bluetooth 5.3, проводьте безконтактні платежі за допомогою NFC. У ноутбуці HP ZBook Power G11A можна активувати ряд функцій, які гарантують його безпеку та конфіденційність. HP Wolf Security для бізнесу здійснює постійний та надійний захист на апаратному рівні. Технологія HP Sure Start захистить ваш ноутбук та проведе автоматичне відновлення BIOS після шкідливих атак або пошкоджень.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hewlett Packard |
| Цвет | Серебристый |
| Тип | Ноутбук |
| Характеристики процессора | |
| Количество ядер процессора | 8 |
| Модель процессора | AMD Ryzen 7 8845HS |
| Экран | |
| Частота обновления экрана | 60 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Display Port | відсутній |
| HDMI | є |
| LAN (RJ-45) | 1000 Мбіт/с |
| USB 2.0 | відсутній |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1) | 2 |
| USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2) | відсутній |
| USB 3.2 Gen 2x2 | відсутній |
| USB4 | 2 |
| VGA (D-Sub) | відсутній |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Емкость аккумулятора | 83 Вт-год |
| Ідентифікація відбитка пальця | є |
| Вес | 2,04 кг кг |
| Веб-камера | 5 МП |
| Виробник відеокарти | nVidia |
| Производитель процессора | AMD |
| Габарити (ШхГхВ) | 359.4х251х22.9 мм |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 16" |
| Кардридер | відсутній |
| Материал корпуса | Металл |
| Модель відеокарти | RTX 1000 Ada |
| Наявність підсвічування клавіатури | з підсвічуванням |
| Объем оперативной памяти | 32 ГБ |
| Обсяг HDD | немає |
| Обсяг SSD | 1 ТБ |
| Обсяг eMMC / UFS | немає |
| Обсяг пам'яті відеокарти | 6 ГБ |
| Операционная система | DOS/Без ОС |
| Оптичний привод | без дисководу |
| Поддержка 3G / 4G / 5G | немає |
| Покриття екрану | матове |
| Підтримка NFC | є |
| Підтримка Thunderbolt | є |
| Разрешение экрана | 1920x1200 |
| Сенсорный экран | відсутній |
| Серия | ZBook |
| Серія процесора | AMD Ryzen 7 |
| Тип відеокарти | Дискретная |
| Тип экрана | IPS |
| Тип оперативной памяти | DDR5 SDRAM |
| У комплекті (сумка, чохол, рюкзак, стилус) | немає |
| Частота процессора | 3,8 - 5,1 ГГц |
Информация для заказа
- Цена: 79 582 ₴







