
Монітор MSI 31.5" MPG 325CQRXF VA Black Curved 280Hz
19 563 ₴
- Нет в наличии
- Код: MPG 325CQRXF
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
WQHD. Ігровий монітор MSI оснащений WQHD-панеллю, що підтримує роздільну здатність до 2560x1440. Ця панель формату 16:9 дає змогу геймерам переглядати більші ігрові сцени, як порівняти з традиційними панелями FHD, і забезпечує захопливий ігровий процес Плавна стрімкість і точність. Монітор оснащений частотою оновлення 280 Гц і часом відгуку 0,5 мс (GtG, мін.), що дає змогу використовувати його в жанрах ігор, що швидко розвиваються, як-от шутери від першої особи, бойовики, перегонових симуляторах, стратегіях у реальному часі та спорті VESA DisplayHDR 400. На відміну від звичайних РК-дисплеїв, QD-OLED дає змогу контролювати рівень затемнення пікселів і забезпечує чисто чорні сцени, без будь-якого знебарвлення підсвічування, характерного для РК-моніторів. MPG 325CQRXF забезпечує надзвичайно високу контрастність і має сертифікат VESA DisplayHDR 400. Завдяки регулюванню яскравості на рівні пікселів, QD-OLED-дисплей MPG 325CQRXF забезпечує кращу контрастність і більшу передачу кольору. Точні, яскраві та схожі на життя Adaptive Sync. Монітор MPG 325CQRXF оснащений технологією Adaptive Sync для плавного відображення ігрового процесу. Технологія Adaptive Sync синхронізує частоту оновлення монітора з графічним процесором для усунення розривів і заїкань екрана. Надгладке зображення без затримок, яке забезпечує Adaptive Sync, дасть вам змогу насолоджуватися грою так, як вона і повинна була бути EYE Protection. Технології Anti-Flicker і Less Blue Light забезпечують дуже комфортний перегляд завдяки зменшенню мерехтіння та нижчому рівню синього світла. Ви можете грати довше, не відчуваючи втоми очей GAMING Intellignece. За допомогою програми Gaming Intelligence APP дуже легко налаштувати ігровий монітор. Вам не потрібно використовувати кнопки на моніторі та проходити через усі меню, просто використовуйте клавіатуру та мишу для налаштування монітора. У додатку навіть передбачені гарячі клавіші, за допомогою яких можна легко перемикати налаштування між різними іграми MSI CONSOLE MODE. Після під’єднання вбудованої технології HDMI CEC (Consumer Electronics Control) до контролерів PlayStation або Switch, контролери можна використовувати для пробудження екрана з різними режимами, які можна налаштувати для різних пристроїв. Монітор також може підтримувати функцію VRR у режимі консолі MSI. Насолоджуйтесь ігровим процесом із нульовим рівнем розривів, без будь-яких спотворень зображення Дисплей Type-C. Кабель USB Type-C дає змогу живити пристрої (до 98 Вт) і без зусиль виводити зображення на екран у режимі DisplayPort Alt
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | MSI |
| Разрешение экрана | 2560х1440 |
| Тип матрицы | VA |
| Пользовательские характеристики | |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 1xHDMI |
| Kensington Lock | є |
| VESA | 100х100 мм |
| VGA (D-Sub) | відсутній |
| Ігрові технології | Adaptive Sync |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вес | 8.1 кг кг |
| Вбудована аудіосистема | відсутня |
| Вбудована камера | немає |
| Изогнутый экран | Да |
| Габарити (ШхВхГ) | 704.62x467.02x280.98 мм |
| Гарантия | 36 месяцев |
| Додаткові роз'єми | 1хUSB Type-C, mini jack 3.5 mm |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 31.5" |
| Цвет | Черный |
| Контрастность | 3200:1 |
| Концентратор USB | 2хUSB2.0 |
| Угол обзора | 178°/178° |
| Поверхня екрану | Матовое |
| Поворотний екран (Pivot) | відсутній |
| Потужність аудіосистеми | немає |
| Регулировка по высоте | є |
| Сенсорний | Нет |
| Споживана потужність (в роботі) | немає даних |
| Соотношение сторон | 16:9 |
| Час реакції | 0.5 мс |
| Частота оновлення | 280 Гц |
| Яркость | 400 кд/м2 |
Информация для заказа
- Цена: 19 563 ₴









