Створений для бізнесу Ноутбук HP 255 G10 оснащений основними функціями, необхідними для ведення бізнесу в тонкому та легкому корпусі, який легко взяти з собою будь-куди. процесором AMD, швидкою пам'яттю та накопичувачем живлення для продуктивності, а порти, що входять до комплекту, дозволяють підключати периферійні пристрої. Приємний та легкий Ноутбук HP 255 не відстає від гібридних стилів роботи завдяки тонкому та легкому дизайну та співвідношенню площі екрану до корпусу 85%. Бути чітко видимим та чутним Ефективно співпрацюйте з вбудованою камерою та системою шумоподавлення на основі II з мікрофонами з двома масивами. Створений для роботи та готовий до розваг Завершуйте проекти із потужним процесором AMD, швидкою пам'яттю, кард-рідером зчитувачем SD та накопичувачем для SD-карт. Швидка та ефективна бездротова локальна мережа Портативність комп'ютера та надійність швидкого підключення визначають, де ви можете працювати. Будьте найкращим віртуальним користувачем Іноді в житті тільки розмови віч-на-віч буде достатньо. Завдяки HD-камері HP з широким динамічним діапазоном (WDR), ви завжди виглядатимете нормально під час віртуальних конференцій як при яскравому, так і при недостатньому освітленні. Захист від незначних розливів Захистіть чутливу електроніку та ключові компоненти від незначних розливів за допомогою стійкої до вологи клавіатури. Тони місця для зберігання Зберігайте документи, зображення, відео та багато іншого на диску ємністю до 1 ТБ.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hewlett Packard |
| Цвет | Серебристый |
| Тип | Ноутбук |
| Характеристики процессора | |
| Количество ядер процессора | 2 |
| Модель процессора | AMD Athlon 7120U |
| Экран | |
| Частота обновления экрана | 60 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Display Port | відсутній |
| HDMI | є |
| LAN (RJ-45) | відсутній |
| USB 2.0 | відсутній |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1) | 2 + 1 x USB Type-C |
| USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2) | відсутній |
| USB 3.2 Gen 2x2 | відсутній |
| USB4 | відсутній |
| VGA (D-Sub) | відсутній |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Емкость аккумулятора | 41 Вт-год |
| Ідентифікація відбитка пальця | відсутня |
| Вес | 1,52 кг кг |
| Веб-камера | 0,92 МП |
| Виробник відеокарти | AMD |
| Производитель процессора | AMD |
| Габарити (ШхГхВ) | 360х236х18.6 мм |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 15.6" WXGA (1366х768) |
| Кардридер | SD |
| Материал корпуса | Пластик |
| Модель відеокарти | AMD Radeon Graphics |
| Наявність підсвічування клавіатури | без підсвічування |
| Объем оперативной памяти | 8 ГБ |
| Обсяг HDD | немає |
| Обсяг SSD | 256 ГБ |
| Обсяг eMMC / UFS | немає |
| Обсяг пам'яті відеокарти | - |
| Операционная система | DOS/Без ОС |
| Оптичний привод | без дисководу |
| Поддержка 3G / 4G / 5G | немає |
| Покриття екрану | матове |
| Підтримка 3G / 4G / 5G | немає |
| Підтримка NFC | немає |
| Підтримка Thunderbolt | відсутня |
| Разрешение экрана | 1920x1080 |
| Сенсорный экран | відсутній |
| Серия | 255 |
| Серія процесора | AMD Athlon |
| Тип відеокарти | интегрированная |
| Тип экрана | SVA |
| Тип оперативной памяти | DDR4 SDRAM |
| У комплекті (сумка, чохол, рюкзак, стилус) | немає |
| Частота процессора | 2,4 - 3,5 ГГц |
Информация для заказа
- Цена: 11 084 ₴









