
Джерело безперебійного живлення Powercom MRT-3000, Online, 2 x євро, USB, RJ-45, LCD, металл (00230034)
35 444 ₴
- Нет в наличии
- Код: MRT-3000
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Нова серія Macan MRT є сучасні онлайн ДБЖ з коефіцієнтом вихідної потужності 0,99+ (надзвичайно ефективний) для повного захисту ваших систем. Моделі забезпечують кращу продуктивність при мінімальних втратах потужності. ДБЖ виконані в універсальному корпусі з можливістю установки в серверну стійку або на підлогу за допомогою підніжок в комплекті. ЖК-дисплей адаптується під спосіб установки для кращого зчитування інформації. Призначені для захисту серверів, телекомунікаційних комплексів, робочих станцій. Вихідну потужність можна задавати настройками від 208 В до 240 В. Для збільшення часу автономної роботи, можна підключити додаткові батарейні блоки.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Powercom |
| Материал корпуса | Металл |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність батарей | 6х9 Агод |
| Вес | 29 кг кг |
| Выходное напряжение | 220-240 В ± 2% |
| Входное напряжение | 208-240 В |
| Габарити (ШхВхГ) | 428х84х635 мм |
| Гарантия | 24 месяца |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Захист від високовольтних стрибків | є |
| Защита от короткого замыкания | є |
| Защита от перегрузки | є |
| Клеми для підключення зовнішніх АКБ | немає |
| Цвет | Черный |
| Кількість батарей | 6 |
| Количество выходных розеток | 2 |
| Потужність активна | 3000 Вт |
| Потужність повна | более 2001 ВА |
| РК-дисплей | є |
| Тип архітектури | безперервної дії (On-line) |
| Форма вихідного сигналу | чистая синусоида |
| Время переключения | 0 мс |
Информация для заказа
- Цена: 35 444 ₴



