
Монітор MSI 27" MPG 271QRX QD-OLED Black 360Hz
39 006 ₴
- Нет в наличии
- Код: MPG 271QRX
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Вся краса ваших перемог на екрані ігрового монітора MPG 271QRX QD-OLED! Він оснащується вигнутою екранною панеллю QD-OLED нового покоління з роздільною здатністю 2560x1440 (WQHD), частотою оновлення 360Гц та низьким часом відгуку – 0,03мс GtG. Чіткість при показі динамічного контенту та глибокий чорний колір сертифіковані за стандартами VESA: ClearMR 13000 та DisplayHDR True Black 400. Технологія OLED Care 2.0 знижує ризик вигоряння екрану. Для власників ігрових консолей монітор пропонує інтерфейс HDMI 2.1 із пропускною здатністю 48Гбіт/с, підтримкою частоти кадрів 120Гц, змінною частотою оновлення VRR та режимом ALLM.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | MSI |
| Разрешение экрана | 2560х1440 |
| Тип матрицы | QD-OLED |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 2 |
| Kensington Lock | є |
| VESA | 100х100 мм |
| VGA (D-Sub) | відсутній |
| Ігрові технології | AMD FreeSync |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вес | 8.3 кг кг |
| Вбудована аудіосистема | відсутня |
| Вбудована камера | немає |
| Изогнутый экран | Да |
| Габарити (ШхВхГ) | 610х422х242 мм |
| Гарантия | 36 месяцев |
| Додаткові роз'єми | 1хUSB Type-C, mini jack 3.5 mm |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 27" |
| Контрастность | 1500000:1 |
| Концентратор USB | 2хUSB2.0 |
| Угол обзора | 178°/178° |
| Поверхня екрану | Матовое |
| Поворотний екран (Pivot) | є |
| Потужність аудіосистеми | немає |
| Регулировка по высоте | є |
| Сенсорний | Нет |
| Споживана потужність (в роботі) | немає даних |
| Соотношение сторон | 16:9 |
| Час реакції | 0.03 мс |
| Частота оновлення | 360 Гц |
| Яркость | 250 кд/м2 |
| Основные атрибуты | |
| Цвет | Черный |
Информация для заказа
- Цена: 39 006 ₴






