Проектор відображає чіткі, великі зображення на відстані або в зручному положенні поруч з проекційним екраном. Це робить його ідеальними для використання в навчальних закладах або будь-яких невеликих приміщеннях. Висока роздільна здатність дозволяє отримувати чіткі і деталізовані зображення на великому екрані, а функції поліпшення кольору дають яскраві відтінки.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Acer |
| Цвет | Белый |
| Изображение | |
| Разрешение | 1280x800 |
| Пользовательские характеристики | |
| Ethernet | є |
| HDMI | є |
| RS-232 | є |
| USB | є |
| VGA | є |
| Wi-Fi | немає |
| Інші роз'єми | немає |
| Інші інтерфейси | композитний,RS-232,2xMini Jack 3.5 мм |
| Аудіороз'єм 3.5 мм | є |
| Беспроводные возможности | Без беспроводного подключения |
| Вес | 3.1 кг кг |
| Вбудований кардридер | немає |
| Встроенные динамики | є |
| Версия Bluetooth | немає |
| Входить до комплекту | проектор, пульт керування, документація |
| Габарити (ШхВхГ) | 313х114х255 мм |
| Гарантия | 24 месяца |
| Источник питания | мережа |
| Источник света | немає даних |
| Додаткові дані | - |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 0.91-7.62 м |
| Энергопотребление | 270 Вт |
| Зворотна проєкція | немає |
| Коефіцієнт проекції | немає даних |
| Композитний RCA | є |
| Контрасність | 20000:1 |
| Корекція спотворення | є |
| Кількість HDMI | 1 |
| Кількість USB | 2 |
| Кількість VGA | 3 |
| Количество ламп | 1 |
| Максимальное разрешение | 1920х1200 |
| Максимальна фокусна відстань | 7.51 мм |
| Минимальное фокусное расстояние | немає даних |
| Операционная система | без ОС |
| Потужність динаміків | 16 Вт |
| Мощность лампы | 220 Вт |
| Назначение | для роботи та освіти |
| пульт ДК | є |
| Поддержка 3D | немає |
| Підтримка HDR | немає |
| Уровень шума | 32 дБ |
| Співвідношення сторін зображення | 4:3, 16:9, 16:10 |
| Стандарт швидкості Wi-Fi | немає |
| Технологія матриці | DLP |
| Цифрове масштабування | немає |
| Яркость | 3600 лм |
Информация для заказа
- Цена: 25 452 ₴







