Охолодіть напої на будь-якій вечірці Завдяки ефективному охолоджувальному компресору, льодогенератор виробляє кубики льоду швидше, ніж вони можуть розтанути. Загалом льодогенератор виробляє неймовірні 9 кубиків льоду за 8 хвилин, або 12 кг льоду на день. Розслабтесь та насолоджуйтесь! Щоб ваші кубики льоду були ідеального розміру для кожної події, ви можете вибрати між великим (24 мм) та малим (21 мм). First FA-5104-1 забезпечує ідеальне охолодження на кожній вечірці. Керування льодогенератором відбуваеться завдяки простій та зрозумілій панелі зі світлодіодними індикаторами. Тут ви можете перемикатися між окремими режимами, а найважливіша інформація відображається постійно.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | First |
| Цвет корпуса | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | немає даних кг |
| Высота | 29.5 см мм |
| Входить до комплекту | льодогенератор, кошик, совок, інструкція |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Глубина | 34 см |
| Дисплей | немає |
| Додаткові дані | світлодіодна панель з індикаторними лампами |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Керування | кнопкове |
| Климатический класс | немає даних |
| Количество корзин | 1 пластикова |
| Кількість розмірів льоду | 2 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Об'єм резервуару для води | 1.8 л |
| Смотровое окно | є |
| Мощность | 150 |
| Производительность | 12 кг / добу |
| Уровень шума | 55 |
| Система розморожування | ручная |
| Совок | є |
| Тип охлаждения | Воздушный |
| Тип подачі води | заливний |
| Тип установки | Настольные |
| Форма льоду | пальчиковий пустотілий |
| Функція автоматичної зупинки | немає |
| Хладагент | R600a |
| Час приготування кубиків | 8 хв |
| Ширина | 23 см мм |
Информация для заказа
- Цена: 4 432 ₴












