
Ноутбук Asus ZenBook 14 UX3402VA-KP783 (90NB10G6-M017J0) Foggy Silver
39 655 ₴
- Нет в наличии
- Код: 90NB10G6-M017J0
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Потужний і компактний ноутбук Zenbook 14 завтовшки всього 16,9 мм і масою всього 1,39 кг отримав захоплюючий новий дизайн – традиційно витончений, проте цілком сучасний. Великий екран WQXGA NanoEdge та співвідношенням сторін 16:10 видає бездоганне зображення. Екран вирізняється високою яскравістю до 400 кд/м2 та широким колірним охопленням – 100% sRGB. Процесор Intel Core, графічне ядро Intel та накопичувач SSD гарантують неперевершену роботу, а для тривалої автономної роботи передбачено акумулятор з ємністю 75 Вт·год. Аудіосистема Dolby Atmos з інтелектуальним підсилювачем створює неймовірний звук. Ноутбук сконструйований з думкою про користувача: у ньому передбачено вхід у систему одним дотиком за допомогою зчитувача відбитків пальців на кнопці живлення, нова клавіатура ASUS ErgoSense та ефективна цифрова клавіатура ASUS NumberPad 2.0. Джерелом натхнення для сміливого нового дизайну кришки стала вічна класика – традиційна японська техніка «кінцуґі». Кришка доступна у двох нових свіжих кольорах: задумливий синій (Ponder Blue) та зелений селадон (Aqua Celadon). Zenbook 14 – це новий еталон портативної досконалості. Надійність військового класу Суворе випробування за військовими стандартами США Ноутбук Zenbook 14 (UX3402) має виняткову міцність і відповідає вимогам стандарту США MIL-STD 810H для обладнання військового класу. Він пройшов 12 суворих методів та 26 ретельних процедур тестування, перевершивши вимоги галузевих стандартів. Ці якості, у свою чергу, подовжують термін служби пристроїв, а отже, позитивно впливають на екологію, тож ви можете працювати, подорожувати чи відпочивати, знаючи, що ваш ноутбук ASUS готовий до умов реального світу зараз і залишиться таким ще довго.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Asus |
| Цвет | Серебристый |
| Тип | Ноутбук |
| Состояние | Новое |
| Характеристики процессора | |
| Количество ядер процессора | 14 |
| Модель процессора | Intel Core i7-13700H |
| Оперативная память | |
| Тип оперативной памяти | LPDDR5 |
| Экран | |
| Частота обновления экрана | 60 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Display Port | відсутній |
| HDMI | є |
| LAN (RJ-45) | відсутній |
| USB 2.0 | відсутній |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1) | відсутній |
| USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2) | 2 |
| USB 3.2 Gen 2x2 | відсутній |
| USB4 | 2 |
| VGA (D-Sub) | відсутній |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Емкость аккумулятора | 75 Вт-год |
| Ідентифікація відбитка пальця | є |
| Вес | 1,39 кг кг |
| Веб-камера | FullHD 1080p |
| Виробник відеокарти | Intel |
| Производитель процессора | Intel |
| Габарити (ШхГхВ) | 313.6х220.6х16.9 мм |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 14" |
| Кардридер | microSD |
| Материал корпуса | Металл |
| Модель відеокарти | Intel Iris Xe Graphics |
| Наявність підсвічування клавіатури | з підсвічуванням |
| Объем оперативной памяти | 16 ГБ |
| Обсяг HDD | немає |
| Обсяг SSD | 512 ГБ |
| Обсяг eMMC / UFS | немає |
| Обсяг пам'яті відеокарти | - |
| Операционная система | DOS/Без ОС |
| Оптичний привод | без дисководу |
| Поддержка 3G / 4G / 5G | немає |
| Покриття екрану | глянцеве |
| Підтримка NFC | немає |
| Підтримка Thunderbolt | є |
| Разрешение экрана | 2560x1600 |
| Сенсорный экран | відсутній |
| Серия | Zenbook |
| Серія процесора | Intel Core i7 |
| Тип відеокарти | интегрированная |
| Тип экрана | IPS |
| У комплекті (сумка, чохол, рюкзак, стилус) | немає |
| Частота процессора | 2,4 - 5,0 ГГц |
Информация для заказа
- Цена: 39 655 ₴






