
Джерело безперебійного живлення Eaton 5E G2, 1600VA/900W (5E1600UI)
8 785 ₴
- Нет в наличии
- Код: 5E1600UI
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Джерело безперебійного живлення Eaton 5E G2 призначений для забезпечення надійного живлення мережевого обладнання та домашніх ПК. З його потужністю 900 Вт він забезпечує стабільне та безперебійне електроживлення, що є важливим для збереження даних та нормальної роботи обладнання навіть під час відключень основного електропостачання. ДБЖ Eaton відноситься до типу резервних з апроксимованою синусоїдою, що гарантує високу якість вихідної напруги. Завдяки лінійно-інтерактивній архітектурі, пристрій ефективно взаємодіє з електромережею, реагуючи на зміни напруги та забезпечуючи ефективний захист обладнання від перешкод. За своєю конструкцією, ДБЖ має класичний вигляд, що вписується як у домашнє середовище, так і в офісне простір. З інтегрованим інтерфейсом USB ви можете легко моніторити та керувати пристроєм через комп’ютер, що робить його користування ще більш зручним та доступним для користувачів.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Eaton |
| Материал корпуса | Металл |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність батарей | 7 Агод |
| Аккумуляторная батарея | внутрішня |
| Вес | 8.89 кг кг |
| Выходное напряжение | 230 В |
| Входное напряжение | 220-240 В |
| Габарити (ШхВхГ) | 133x180x330 мм |
| Гарантия | 24 месяца |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Захист від високовольтних стрибків | немає даних |
| Защита от короткого замыкания | є |
| Защита от перегрузки | є |
| Клеми для підключення зовнішніх АКБ | немає |
| Кількість Euro-розеток (Schuko) | немає |
| Кількість IEC-розеток | 6 |
| Кількість батарей | 2 |
| Количество выходных розеток | 6 |
| Наявність USB-порту | є |
| Номінальна напруга АКБ | 12 В |
| Потужність активна | 900 Вт |
| Потужність повна | 1600 VA |
| Назначение | споживчі |
| РК-дисплей | немає |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (Line-Interactive) |
| Форма вихідного сигналу | аппроксимированная синусоида |
| Время переключения | 10 мс |
| Час роботи від АКБ при навантаженні 50% | немає даних |
| Основные атрибуты | |
| Цвет | Черный |
Информация для заказа
- Цена: 8 785 ₴





