
Джерело безперебійного живлення Powercom MAC-2K Schuko, Online, 3 х euro, LCD, RS-232, USB, металл (00230042)
26 817 ₴
- Нет в наличии
- Код: MAC-2K Schuko
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Нова серія онлайн ІБП Macan (MAC) має високий коефіцієнт ефективності рівним 0,97 Подвійне перетворення енергії забезпечує стабільну напругу у вигляді чистої синусоїди. Не залежно від частоти вхідного напруги, пристрій забезпечує стабільну частоту 50/60 Гц (визначається користувачем) ДБЖ MAC виконані у вигляді вежі, призначені для захисту комп"ютерів, робочих станцій, серверів, груп комп"ютерів, мережевих комутаторів та іншого обчислювального і телекомунікаційного обладнання, що вимагає високої якості електропостачання.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Powercom |
| Материал корпуса | Металл |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 20.3 кг кг |
| Выходное напряжение | 208-240 В ± 2% |
| Входное напряжение | 208-240 В |
| Габарити (ШхВхГ) | 191х327х406 мм |
| Гарантия | 24 месяца |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Захист від високовольтних стрибків | є |
| Защита от короткого замыкания | є |
| Защита от перегрузки | є |
| Клеми для підключення зовнішніх АКБ | є |
| Кількість батарей | 6 |
| Количество выходных розеток | 3 |
| Потужність активна | 2000 Вт |
| Потужність повна | 1501 - 2000 ВА |
| РК-дисплей | є |
| Тип архітектури | безперервної дії (On-line) |
| Форма вихідного сигналу | чистая синусоида |
| Время переключения | 0 мс |
| Основные атрибуты | |
| Цвет | Черный |
Информация для заказа
- Цена: 26 817 ₴



